כניסה

מאמרים

מאמרים

 • לפני שמתחילים את המסע למציאת אהבה לפני שמתחילים את המסע למציאת אהבה

  העידן הנוכחי הביא עמו הרבה חידושים ושינויים בתחום הדייטינג. אפליקציות הכרויות הפכו לכלי מרכזי במציאת אהבה בעידן המודרני. רגע לפני שאתם צוללים לעולם הדייטינג הדיגיטלי, אספנו לכם באלפא הכרויות לקרייריסטים ואקדמיים מס' דברים שחשוב לדעת כדי להתחיל את המסע שלכם בצורה נכונה ולהפיק את המיטב מהחוויה.

 • לוח זמנים צפוף זה לא תירוץ לוח זמנים צפוף זה לא תירוץ

  למצוא אהבה זה לא קל, במיוחד כשאתם עסוקים בניהול החברה, תכנות אפליקציה, השתתפות בכנס או התמודדות עם דד- ליינים של תוכניות העבודה. למרבה המזל, בעידן הדיגיטלי יש אפשרות למצוא בן או בת זוג גם כשאתה טובע בערימת ניירות עבודה ובין לוחות זמנים עמוסים. הנה כמה טיפים שהצוות באלפא היכרויות אסף עבורכם ויכולים לעזור לכם למצוא אהבה גם אם אתם קרייריסטים או אקדמאיים עם לוח זמנים צפוף.

 • אלפא הכרויות - מותר לכם לכוון גבוה - הרשו לי להסביר. אלפא הכרויות - מותר לכם לכוון גבוה - הרשו לי להסביר.

  אלפא הכרויות - מותר לכם לכוון גבוה - הרשו לי להסביר.

 • רומנטיקה וגבינה בולגרית רומנטיקה וגבינה בולגרית

  חג השבועות, החג הכי חביב על אוהבי הגבינות ועל אלו שבדיוק מתחילים דיאטה חדשה, מגיע בדיוק בזמן המתאים להכרות רומנטית.

 • להישאר ג'נטלמן גם באפליקציית הכרויות להישאר ג'נטלמן גם באפליקציית הכרויות

  גם אם אנחנו לעיתים חושבים אחרת, הג'נטלמניות עדיין נמצאת וקיימת...

 • אז איך מתחילים ? אז איך מתחילים ?

  צוות אלפא הכרויות ריכז עבורכם טיפים חשובים בכדי שתוכלו להנות מחוויה טובה יותר של מציאת זוגיות והיכרות.

 • קשר אמיץ בתקופות קשות קשר אמיץ בתקופות קשות

  בתקופת מלחמה ומצבי חירום, נראה כי רוב המרחבים האישיים והרומנטיים נפגעים. ההגבלות וההתמודדויות הקשות של זמן מלחמה ובדידות יכולים ליצור אתגרים וקשיים לא מבוטלים בתהליך ההתאהבות ויצירת הקשרים. בכתבה זו, נדון בדרכים בהן ניתן להתמודד ונחשוב יחד כיצד ניתן למצוא אהבה וקשרים בתקופת אי-וודאות.

 • לצלוח את הדייט לצלוח את הדייט

  האם גם אתם מרגישים שאתם חסרי תקנה בנושא הדייטינג ? שכל ניסיונותיכם למצוא אהבה מסתיימים בכישלון צורב ? אל דאגה, המדריך השימושי הזה יעזור לכם להפוך למגנטיים יותר בפגישות רומנטיות ואולי אפילו למצוא אהבה אמיתית.

 • אישה עוצמתית בעידן הכרויות דיגיטלי אישה עוצמתית בעידן הכרויות דיגיטלי

  לרגל יום האישה החלטנו יחד עם צוות אלפא הכרויות שאין זמן מתאים יותר לחגוג עצמאות, יצירתיות ויכולת של כל אחת מאתנו לקחת בידיה את תהליך הכניסה לעולם האהבה המקוון.

 • לחמם את הלב לחמם את הלב

  כשסגריר בחוץ אנו נוטים להתכרבל בפוך ולחפש דברים שיעשו לנו טוב, יחממו לנו את הלב (וגם את כפות הרגליים) וזה זמן מושלם לכל הרווקים והרווקות שבנינו לנצל את התקופה ולמצוא זוגיות איתה תוכלו להעביר בחמימות את ימי החורף הקרירים.

 • זה הזמן לאהבה זה הזמן לאהבה

  עם עשרות מיליונים המשתמשים כיום בשירותי היכרויות מקוונים, הסיכוי למצוא אהבה באינטרנט גבוה מאי פעם. עם זאת, כדי להפיק את המרב ולמצוא אהבה צריך לדעת איך ניגשים לזה, ואנו שמחים דווקא בתקופה זו לתת לכם את הטיפים שלנו להיכרויות מוצלחות יותר.

 • אקדמאיים ואנשי עסקים - הכרויות ודייטים - אקדמאיים ואנשי עסקים - הכרויות ודייטים - "האיזון המושלם"

  בעולם המודרני, הדייטינג הפך לאתגר משמעותי. כאשר מדובר באקדמאים ואנשי עסקים, האתגרים הייחודיים גדולים יותר ומוסיפים מימד נוסף לתהליך ההיכרות והדייטינג. על אף האתגרים, הכרויות בין אנשים בענף האקדמי והעסקי עשויות להיות מוצלחות ומרתקות במיוחד כאשר התאימות הנכונה מתאפשרת.

 • יציבות, בריאות ודייטינג - החיבור הבריא יציבות, בריאות ודייטינג - החיבור הבריא

  הכרויות בתקופת החגים יכולות להיות מהנות ומעניינות אך גם מאתגרות. הפנויים והפנויות שבנינו מגיעים לרוב לתקופת החגים לא מוכנים ומופתעים שהם כבר פה.

 • שוב הגיעו החגים ... בדיוק הזמן להתחיל משהו חדש! שוב הגיעו החגים ... בדיוק הזמן להתחיל משהו חדש!

  הכרויות בתקופת החגים יכולות להיות מהנות ומעניינות אך גם מאתגרות. הפנויים והפנויות שבנינו מגיעים לרוב לתקופת החגים לא מוכנים ומופתעים שהם כבר פה.

 • לקראת ט לקראת ט"ו באב ריכזנו לכם את 20 השאלות הטובות או גרועות ביותר שאפשר

  ריכזנו עבורכם שאלות שיעזרו לכם בוודאות כאשר אתם יוצאים לדייט הראשון. אם אתם מגיעים לשתיקה המביכה או אם אין לכם מה לומר וגם מה ממש לא כדאי לכם לשאול. שאלות שאמורות לגרום לכם לצלוח את הדייט.

 • אהבה בימי קורונה אהבה בימי קורונה

  בחודשים האחרונים נכנס לחיינו בסערה וירוס הקורונה, שהפך להיות נושא השיחה המרכזי של כולנו, ושינה משמעותית את השגרה שהיינו רגילים אליה. בתוך זה השפיע המצב החדש גם על זירת היכרויות האונליין אשר בשנים האחרונות עיצבה את הדרך שבה אנשים מוצאים אהבה.

 • עם מי כדאי ועם מי לא כדאי לקבוע פגישה דרך אתר הכרויות עם מי כדאי ועם מי לא כדאי לקבוע פגישה דרך אתר הכרויות

  השימוש באתרי הכרויות, בעיקר כאשר מדובר באתרי הכרויות איכותיים כגון אתרי הכרויות אקדמאים וקרייריסטים, מעניק לגולשים וגולשות הזדמנויות רבות לעריכת הכרות ראשונית ולקביעת דייט ראשון.
  עבור גולשים רבים באתרי הכרויות שאלת השאלות היא עם מי כדאי ועם מי לא כדאי לקבוע פגישה. האם באמת ישנה דרך לדעת אם הדייט הראשון יהיה מוצלח יותר רק בעזרת סקירת הפרופיל האישי וכמה צאטים ושיחות טלפון?

 • נושאים ראשונים לשיחות ולצאטים באתרי הכרויות נושאים ראשונים לשיחות ולצאטים באתרי הכרויות

  ההצלחה בשימוש באתרי הכרויות תלויה במידה רבה ביכולת לזהות את בן או בת הזוג הפוטנציאליים המתאימים ולנהל אתם תקשורת ראשונית שתוביל לאפשרות של הכרות מעמיקה יותר. רבים מוצאים דווקא את השלב של יצירת ההתקשרות הראשונית כשלב הקשה ביותר. יצירת ההתקשרות הראשונית דורשת יכולת התבטאות ויצירה של איזון נכון מבחינת בחירת נושאי השיחה וסגנון הדיבור.

 • ניהול נכון של זמן כאמצעי לשילוב בין קריירה לבין הכרויות רומנטיות ניהול נכון של זמן כאמצעי לשילוב בין קריירה לבין הכרויות רומנטיות

  אם אתם מרגישים שהלימודים או פיתוח הקריירה החדשה שלכם אינם מאפשרים לכם לערוך הכרויות רומנטיות, תשמחו לגלות שתי עובדות בסיסיות: האחת היא שניהול נכון של זמן יוכל לסייע לכם לשלב בהצלחה בין קריירה והכרויות רומנטיות והשניה היא שישנם עוד נשים וגברים רבים שחשים בדיוק כמוכם ושישמחו להכיר אתכם.

 • מידת ההשפעה של המראה החיצוני באתרי הכרויות מידת ההשפעה של המראה החיצוני באתרי הכרויות

  נשים וגברים רבים חשים בחוסר נוחות לגבי המראה החיצוני שלהם וחוסר נוחות זה פוגם ביכולת שלהם לפתח קשר רומנטי חדש עם בן או בת זוג.
  אין כל ספק כי למראה החיצוני ישנה השפעה כאשר מדובר בתחום של הכרויות רומנטיות, אבל בניגוד למה שמקובל לחשוב, ההשפעה קשורה יותר לאסתטיקה נכונה מאשר להופעה חיצונית כזאת או אחרת.

 • לאיזו שכבת גילאים מתאימים יותר אתרי הכרויות לאיזו שכבת גילאים מתאימים יותר אתרי הכרויות

  אם בעבר היה נהוג לחשוב על התחום של הכרויות כתחום המתאים בעיקר לצעירים וצעירות, רווקים ורווקות, הרי שכיום, בעקבות ההצלחה המסחררת של שירותי הכרויות באינטרנט, מדובר בתחום רב גוני הרבה יותר שמתאים לגילאים שונים. בכל זאת, נשאלת השאלה לאיזו שכבת גיל מתאימים יותר אתרי הכרויות, אילו סוגים של אתרי הכרויות ניתן למצוא ברשת וכיצד ניתן לשפר את הסיכויים במציאת בן או בת הזוג המיוחלים.

 • כיצד לשנות דפוסי התנהגות קלוקלים כדי להצליח טוב יותר באתרי הכרויות כיצד לשנות דפוסי התנהגות קלוקלים כדי להצליח טוב יותר באתרי הכרויות

  יש מי שמצליח בתחום של הכרויות רומנטיות במהירות הבזק בעוד שאחרים נתקלים באכזבות שוב ושוב. כמובן שגם המזל משחק כאן תפקיד חשוב, אבל אם אתם פשוט לא מצליחים ליצור קשר ראשוני עם בן או בת זוג, כדאי לבדוק את דפוסי ההתנהגות שלכם על מנת לנסות ולשפר את סיכויי ההצלחה.

 • כיצד יודעים אם הפגישה הראשונה שנקבעה דרך אתר הכרויות הייתה מוצלחת כיצד יודעים אם הפגישה הראשונה שנקבעה דרך אתר הכרויות הייתה מוצלחת

  כמעט כל מי שעשה אי פעם שימוש באתרי הכרויות מסוגים שונים לאורך זמן מכיר את ההתלבטות שאחרי הפגישה הראשונה. למרות שבסיפורי האגדות הנסיך והנסיכה יודעים כמעט מיד שברצונם להינשא זה לזו, בחיים האמיתיים קשה לדעת אחרי פגישה אחת אם אתם עומדים לחיות לנצח באושר ועושר או שאתם עומדים לנתק את הקשר החדש אחדי שתיים או שלוש שיחות טלפון מנומסות.

 • מדוע אתרי הכרויות אקדמאים מתאימים דווקא למי שאינו מאמין באתרי הכרויות מדוע אתרי הכרויות אקדמאים מתאימים דווקא למי שאינו מאמין באתרי הכרויות

  בואו ונודה בעובדות: עבור רבים, לאתרי הכרויות ישנו דימוי שאינו ממש חיובי. בין אם מדובר במי שאינו מאמין כי אפשר למצוא ולבסס קשר רציני על ידי התקשרות דרך אתר אינטרנט ובין אם מדובר במי שחושש לחשוף את עצמו בפני גולשים שהוא אינו יכול להיות בטוח לגבי זהותם, רבים וטובים פשוט אינם מאמינים באתרי הכרויות.

 • חשיבה חיובית והצלחה באתרי הכרויות חשיבה חיובית והצלחה באתרי הכרויות

  המונח חשיבה חיובית הפך בשנים האחרונות למטבע לשון שרבים נוהגים לעשות בו שימוש כמעט בכל הקשר אפשרי. למרות שמדובר במונח שכבר כמעט והפך לקלישאה, חשיבה חיובית היא חשובה מאוד למי שבאמת מעונין להצליח באתרי הכרויות למיניהם. נכון שעל פניו נראה כי כל מי שעושה באתרי הכרויות שימוש רוצה להצליח למצוא בן או בת זוג, אבל הלכה למעשה ובעיקר כאשר מדובר בשירותי הכרויות שאינם איכותיים במיוחד, חשוב להבדיל בין מי שעושים שימוש באתרים חינמיים ללא רצון מיוחד להצליח ולעיתים אף מתוך שעמום, לבין מי שבאמת מקווים למצוא שותף או שותפה לחיים ועושים שימוש באתר איכותי.

 • חיזוק הביטחון העצמי והצלחה באתרי הכרויות חיזוק הביטחון העצמי והצלחה באתרי הכרויות

  חיזוק ושיפור הביטחון העצמי ושימוש בשירותים של אתרי הכרויות נשמעים על פניו כשני נושאים שאין ביניהם דבר מן המשותף. אחרי הכל, ההגיון אומר כי שימוש באתרי היכרויות משמעותו אינטראקציה ישירה בין שני גולשים לצורך המטרה של יצירת קשר רומנטי ומי שהוא חסר בטחון יתקשה להצליח בכך. תתפלאו לגלות שפעמים רבות דווקא מי שהם בדרך כלל חסרי בטחון מצליחים מאוד במסגרות איכותיות של אתרי הכרויות.

 • תקשורת נכונה יותר באתרי הכרויות תקשורת נכונה יותר באתרי הכרויות

  הבחירה באתר הכרויות ממוקד ואיכותי, כדוגמת אתר הכרויות אקדמאים וקרייריסטים, היא אמנם חשובה ומועילה, אך היא מהווה רק את הצעד הראשון בדרך למציאת בן או בת זוג. שאר התהליך יהיה תלוי בכם, בצורה שבה תתקשרו עם בני או בנות זוג פוטנציאליים ובשימוש הנכון שתעשו בכלים שמעמיד אתר ההיכרויות לרשותכם. תקשורת נכונה עם בן או בת הזוג הפוטנציאליים היא אולי המפתח החשוב ביותר להצלחה.

 • טיפים לגברים ולנשים שעושים שימוש באתרי הכרויות טיפים לגברים ולנשים שעושים שימוש באתרי הכרויות

  רבות נכתב על הדרכים להצלחה באתרי הכרויות שונים. מרבית העצות שניתנות לגולשים הן עצות כלליות הנוגעות לבחירה באתר הכרויות מתאים, ליצירת הפרופיל האישי ותמונת הפרופיל ולהצלחה בפגישות ראשונות. האם נכון לומר שכל העצות הכלליות שניתנות לגבי שימוש מוצלח באתרי הכרויות נכונות באותה המידה גם לגברים וגם לנשים?

 • האם אתרי הכרויות מתאימים לגרושים וגרושות? האם אתרי הכרויות מתאימים לגרושים וגרושות?

  אתרי הכרויות איכותיים מאפשרים את מציאתם של בני או בנות זוג פוטנציאליים ולעיתים קרובות מעניקים לנו את ההזדמנות לתקשר עם גברים ונשים שלעולם לא הייתה לנו את ההזדמנות לפגוש בחיי היום יום. אתרי הכרויות נחשבים בעיני רבים כנחלתם של צעירים וצעירות, רווקים ורווקות. אם כך, נשאלת השאלה האם אתרי הכרויות מתאימים לגרושים ולגרושות?

 • גישות שונות לתחום של הכרויות באינטרנט גישות שונות לתחום של הכרויות באינטרנט

  למרות שרבים נוהגים לחשוב על אתרי הכרויות ועל עולם ההיכרויות באינטרנט כעל תחום שהתחרות בו קשורה רק למחירים ולכמות המשתמשים, האמת היא כי הכרויות באינטרנט הוא תחום המשלב בתוכו גישות שונות ולעיתים קוטביות. גולשים הניגשים לעשות שימוש באתרי הכרויות ללא הכרות מוקדמת עם הגישות השונות המאפיינות אותם עלולים לבצע בחירה שגויה ולעשות שימוש באתר שאינו מתאים למטרות שלהם ולאופיים.

 • אופקים חדשים בתחום של אתרי הכרויות אופקים חדשים בתחום של אתרי הכרויות

  דברים חדשים קורים בתחום של הכרויות והם קשורים לא רק לטכנולוגיות חדשות, אלא גם לגישות מפוקחות יותר ולשיתוף פעולה הדוק בין אתרים איכותיים, כדוגמת אתרי הכרויות אקדמאים לבין הגולשים. אמנם קשה לדבר על התחום של הכרויות רומנטיות כעל סוג של מוצר, אך כאשר מדובר באתרים איכותיים הרי שהגישה החדשה בעולם האינטרנט, שלוקחת בחשבון את העדפותיו של כל גולש ומנסה להתאים לו את השירותים הספציפיים להם הוא זקוק, מתאימה מאוד גם להם, במידה והם מבצעים את ההתאמות הנכונות.

 • טיפים שימושיים למציאת בן זוג בעזרת אתר הכרויות טיפים שימושיים למציאת בן זוג בעזרת אתר הכרויות

  הצלחה במציאת בן או בת זוג בעזרת אתר הכרויות תלויה גם באיכות האתר עצמו וגם בצורה בה נעשה בו שימוש. לכל אתר הכרויות יש פוטנציאל שונה המתאים לקבוצה כזאת או אחרת של גולשים. ההתאמה הנכונה בין האתר לגולש היא גורם מרכזי בשיפור סכויי ההצלחה.

 • טיפים לשיפור תמונת הפרופיל שלכם באתר הכרויות טיפים לשיפור תמונת הפרופיל שלכם באתר הכרויות

  תהליך ההרשמה לאתר הכרויות איכותי עשוי להיות מורכב. ככל שאתר ההיכרויות שתבחרו לעשות בו שימוש הוא איכותי יותר, כדוגמת אתרי הכרויות אקדמאים וקרייריסטים, כך יהיה תהליך ההרשמה דקדקני ומורכב יותר. משום כך, רבים בוחרים להעלות תמונה קיימת כתמונת הפרופיל שלהם לאתר הכרויות ולא משקיעים מספיק זמן ומחשבה בבחירתה.

 • הכרויות ותחביבים - האם קל יותר למצוא בן זוג בעל תחומי עניין דומים? הכרויות ותחביבים - האם קל יותר למצוא בן זוג בעל תחומי עניין דומים?

  כמו כל שאלה אחרת הקשורה לעולם המורכב של הכרויות גם התשובה לשאלה המוצגת בכותרת של מאמר זה היא מורכבת ותלויה מאוד באופי ההכרות ובמכלול שלם של גורמים הקשורים לנסיבותיה. אין כל ספק כי שני בני זוג פוטנציאליים החולקים תחביב משותף ימצאו את ההתקשרות הראשונית דרך אתר הכרויות קלה ולפעמים גם נוחה יותר.

 • ההבדל הגדול בין בליינד דייט לבין שימוש באתר הכרויות ההבדל הגדול בין בליינד דייט לבין שימוש באתר הכרויות

  עבור כל מי שהתנסה אי פעם בתחום של הכרויות רומנטיות המונח בליינד דייט נושא בחובו, במרבית המקרים, קונוטציות שליליות. האמת המצערת היא שבמרבית המקרים הכרויות שנוצרות דרך בליינד דייט נידונות מראש לכישלון. על פניו, ניתן לומר כי פגישה ראשונה של שני בני זוג פוטנציאליים שהכירו זה את זו באמצעות אתר הכרויות דומה מאוד לבליינד דייט, אבל הלכה למעשה ישנו הבדל גדול בין בליינד דייט לבין פגישה שנקבעת באמצעות אתר הכרויות איכותי כדוגמת אתר הכרויות אקדמאים וקרייריסטים.

 • שימוש נכון בהומור כאמצעי להצלחה באתרי הכרויות שימוש נכון בהומור כאמצעי להצלחה באתרי הכרויות

  כאשר מדובר ברומנטיקה ובתחום של הכרויות אין כל ספק כי שימוש נכון בהומור יכול לעשות הבדל גדול ולסייע בסיכויי ההצלחה של יצירת קשר חדש. שלא כמו נושאים כגון העלאת תמונת פרופיל מוצלחת או שימוש נכון בתקשורת בין אישית, הומור אי אפשר ממש ללמד, אבל בהחלט ניתן לתת טיפים שימושיים למי שכן בורך בחוש הומור בריא ומעוניין להשתלב במסגרת של אתר הכרויות איכותי.

 • יצירת זוגיות יציבה באמצעות אתרי הכרויות יצירת זוגיות יציבה באמצעות אתרי הכרויות

  קל להיחשף לבני או בנות זוג פוטנציאליים דרך אתרי הכרויות, אך יצירת זוגיות יציבה היא משימה לא פשוטה. שימוש נכון באתרי הכרויות יכול לסייע ביצירת זוגיות חדשה ויציבה יותר.

 • אתרי היכרויות איכותיים כאמצעי להתגבר על אהבות קודמות אתרי היכרויות איכותיים כאמצעי להתגבר על אהבות קודמות

  רבים מהססים האם אתרי היכרויות הם הפתרון להתמודדות עם כשלון של זוגיות קודמת? נמצא שדווקא אתרי הכרויות איכותיים יכולים להתאים למעוניינים להתגבר על אהבה נכזבת

 • כיצד אתרי הכרויות שומרים על פרטיות ובטחון הגולשים כיצד אתרי הכרויות שומרים על פרטיות ובטחון הגולשים

  אתרי הכרויות מהווים פלטפורמה שבה גולשים מוסרים מידע אישי במטרה למצוא זוגיות. מה מבטיח שהגולשים איתם אנו מתקשרים ע"י אתר הכרויות מעוניינים בקשר רציני?

 • מדוע כדאי לבחור באתרי הכרויות אקדמאים מדוע כדאי לבחור באתרי הכרויות אקדמאים

  אתרי הכרויות אקדמאים מעצימים את הסיכוי למציאת בן או בת זוג בצורה פשוטה מאוד: לאתרים אלה מתקבלים רק אנשים בעלי רקע דומה של השכלה או קריירה וזהויות המשתמשים נבדקות בקפידה

 • כמה זמן ייקח לי להכיר בן או בת זוג דרך אתר הכרויות? כמה זמן ייקח לי להכיר בן או בת זוג דרך אתר הכרויות?

  כמה זמן אמור לקחת למצוא זוגיות כאשר עושים שימושי באתר היכרויות איכותי ומתי זה הזמן להתייאש? הקליקו לקריאת טיפים בנושא.

 • כיצד לעשות שימוש נכון יותר באתרי הכרויות אקדמאים כיצד לעשות שימוש נכון יותר באתרי הכרויות אקדמאים

  אתרי הכרויות אקדמאים הינם פלטפורמה עבור בעלי רקע אקדמי או מקצועי דומה. אתרים אלה שונים מאתרי הכרויות רגילים בכך שהם מעמידים את הכלים המתאימים למציאת זוגיות לטווח הארוך

 • טיפים שימושיים לדייט ראשון שנקבע דרך אתר הכרויות טיפים שימושיים לדייט ראשון שנקבע דרך אתר הכרויות

  קביעת דייט ראשון דרך אתר הכרויות מלווה תמיד בתערובת של תקוות וחששות. מן הצד האחד ישנה מן הצד שני הפחד מכישלון, אם כך, מהי הדרך הנכונה להתנהלות בדייט דרך אתר הכרויות.

 • שימור הרומנטיקה האמיתית בעידן האינטרנט באתרי היכרויות שימור הרומנטיקה האמיתית בעידן האינטרנט באתרי היכרויות

  דווקא אתרי היכרויות איכותיים, כגון אתרי הכרויות אקדמאים, משמרים את אלמנט הרומנטיקה ע"י קבוצת אנשים איכותיים שמטרתם קשר משמעותי

 • האם יש צורך באתרי הכירויות בעידן הרשתות החברתיות האם יש צורך באתרי הכירויות בעידן הרשתות החברתיות

  עידן הרשתות החברתיות יצר כביכול זירה מתאימה לכל סוג של הכרויות: קשר חברי או רומנטי. השוואה בין אתרי היכרויות לבין השימוש ברשתות חברתיות לצורך יצירת קשר רומנטי רציני

 • חשיבות פרופיל אישי איכותי באתרי היכרויות חשיבות פרופיל אישי איכותי באתרי היכרויות

  שפר את סיכויי ההצלחה למציאת זוגיות באתר היכרויות בעזרת יצירת פרופיל אישי איכותי ומתאים, הקליקו לטיפים ומידע נוסף

 • התנהלות נכונה באתרי הכרויות ושיפור סיכויי מציאת בן או בת זוג התנהלות נכונה באתרי הכרויות ושיפור סיכויי מציאת בן או בת זוג

  אתרי הכרויות משמשים כפלטפורמה המיועדת לשפר את סיכויי המשתמשים למצוא בן או בת זוג. כמובן שבחירה באתר הכרויות איכותי, כדוגמת אתרי הכרויות אקדמאים יכולה לשפר את סיכויי ההצלחה, אבל בד בבד חשוב להבין כיצד התנהלות נכונה באתר ההיכרויות יכולה לשנות לחלוטין את תוצאות השימוש בו.

 • טיפים לביסוס מערכת יחסים חדשה שנוצרה דרך אתר הכרויות טיפים לביסוס מערכת יחסים חדשה שנוצרה דרך אתר הכרויות

  רבות נכתב על השימוש הנכון באתרי הכרויות וכמעט כל החומר הכתוב שניתן למצוא עוסק במציאת בן או בת זוג, בשימוש נכון באתר ההיכרויות, ביצירת הפרופיל האישי ובהתנהלות נכונה בפגישה הראשונה. לעומת זאת, לא רבות נכתב על ביסוס מערכת יחסים חדשה שנוצרה דרך אתרי הכרויות. לכאורה, מערכת יחסים שכזאת אינה שונה ממערכות יחסים אחרות,

 • כיצד יכולות טכנולוגיות חדשות להשפיע על עתידם של אתרי הכרויות? כיצד יכולות טכנולוגיות חדשות להשפיע על עתידם של אתרי הכרויות?

  בימים עברו, על מנת להשתמש בשירותי הכרויות היה עליכם לגשת למשרד המתמחה בתחום ולהצטלם במשך שעה ארוכה. אחרי שערכו עבורם קלטת וידאו שבה אתם מדברים על עצמכם, הייתם צריכים לשבת ולצפות שעות ארוכות בקלטות של בני או בנות זוג פוטנציאליים אחרים המדברים על עצמם. עד כמה שאתרי הכרויות באינטרנט גורמים היום לשירותים מן הסוג הזה להראות מיושנים, טכנולוגיות חדשות עשויות לגרום לפורמט האינטרנטי שאנו מכירים היום להיראות מיושן בתוך זמן לא רב.

 • מדריך קצר לסוגים שונים של אתרי הכרויות מדריך קצר לסוגים שונים של אתרי הכרויות

  אתרי הכרויות מהווים את אחת מן הדרכים הפופולריות ביותר כיום לנסות ולהכיר בן זוג חדש. רבים מן הגולשים המעונינים להתנסות בשימוש באתר הכרויות אינם מודעים כלל לעובדה כי קיימים מספר סוגים שונים של אתרי הכרויות וכי כל אחד מהם עשוי להתאים להם במידה רבה או מועטה יותר, בהתאם להגדרת מטרות השימוש שלהם.

 • אתרי הכרויות אקדמאים כפתרון לשילוב נכון בין רומנטיקה לקריירה אתרי הכרויות אקדמאים כפתרון לשילוב נכון בין רומנטיקה לקריירה

  אתרי הכרויות אקדמאים באים לתת פתרון מעשי למי שמבקש לשלב בין קריירה או השכלה גבוהה לבין רומנטיקה. אבל האם פתרון כזה הוא אפשרי בכלל? פיתוחה של קריירה מצליחה הוא תובעני כיום יותר מתמיד. מקומות עבודה רבים דורשים שעות נוספות, פגישות ליליות ואפילו עבודה בסופי שבוע.

 • ההבדל בין אתרי הכרויות בתשלום לאתרי הכרויות חינמיים ההבדל בין אתרי הכרויות בתשלום לאתרי הכרויות חינמיים

  נראה שהעיקרון המנחה את מרבית הגולשים באינטרנט כיום, בין אם מדובר באתרי הכרויות ובין אם מדובר באתרים מסוגים אחרים, הוא העיקרון של שימוש בשירותים ואתרים חינמיים. אחרי הכל, מדוע לשלם עבור שימוש באתר או בשירות כאשר ישנם אתרים רבים כל כך המציעים את שירותיהם בחינם?

 • יותר זה פחות – מדוע רצוי להתמקד רק באתר הכרויות איכותי אחד יותר זה פחות – מדוע רצוי להתמקד רק באתר הכרויות איכותי אחד

  לחלק מכם וודאי יש חבר שמספר לכם כיצד הוא נרשם לאתרי הכרויות רבים ולרשתות חברתיות וכך הוא מצליח לצאת מספר פעמים בשבוע לפגישות רומנטיות. על פניו זהו סיפור שנשמע נהדר, אחרי הכל, ככל שתרבו להירשם לאתרי הכרויות רבים יותר כך תגדילו את סיכויי ההצלחה שלכם. הופעתם של אתרי הכרויות שמספקים את שירותיהם בחינם מעודדת את התופעה הזאת, אבל האם ניתן לראות בה תופעה חיובית?

 • סוד ההצלחה של אתרי הכרויות ממוקדי קבוצת משתמש סוד ההצלחה של אתרי הכרויות ממוקדי קבוצת משתמש

  לא רבים מכירים את המושג אתרי הכרויות ממוקדי קבוצת משתמש, אך סוג זה של שירות היכרויות הופך בהדרגה לאחד המצליחים ביותר ברשת. אתרי הכרויות ממוקדי קבוצת משתמש הם אתרים שמתמקדים בקבוצה ספציפית בעלת רקע דומה של השכלה, קריירה ושאיפות חיים. למרות שכל אתר היכרויות מבטיח לאפשר למשתמשים למצוא בני או בנות זוג בעלי מכנה משותף, הלכה למעשה מלאכת החיפוש באתרים רגילים היא תהליך ארוך של ניסוי ותעייה, תהליך שעלול לתסכל ולייאש את הגולשים.

 • למי מתאימים אתרי הכרויות אקדמאים? למי מתאימים אתרי הכרויות אקדמאים?

  אין לנו כלל ספק שיש מי מביניכם שהרימו גבה בהשתאות כשקראו את הכותרת של מאמר זה, אחרי הכל אתרי הכרויות אקדמאים מכריזים בשמם על קבוצת המשתמשים שלהם, מה שמבטל את הצורך בשאלה שהוצגה בכותרת. אז זהו, שהתשובה לשאלה שנשאלה בכותרת אינה פשוטה כל כך. כמובן שאתרי הכרויות אקדמאים מתאימים לאנשים בעלי רקע של השכלה גבוהה וקריירה מקצועית, אבל הצלחת השימוש בהם תלויה גם בסוג הקשר ובסוג הזוגיות בה מעונינים המשתמשים.

 • האם עדיף לחפש בן או בת זוג דרך רשתות חברתיות או דרך אתרי הכרויות? האם עדיף לחפש בן או בת זוג דרך רשתות חברתיות או דרך אתרי הכרויות?

  אתרי הכרויות ורשתות חברתיות משמשים פעמים רבות למטרות דומות. נכון שרשתות חברתיות אינן מתפקדות באופן רשמי כאתרי הכרויות, אבל מטבע הדברים, מכיוון שאנשים משתמשים ברשתות חברתיות לצורכי אינטראקציה חברתית ותקשורת, רבים מהם מחפשים בן או בת זוג דרכם. אם כך נשאלת השאלה האם עדיף לחפש בן או בת זוג דרך אתרי הכרויות או דרך הרשתות החברתיות השונות?

 • שימושים שונים באתרי הכרויות שימושים שונים באתרי הכרויות

  כמעט כל יום של גלישה אקראית באינטרנט יביא אתו חשיפה פרסומית לסוג כזה או אחר של אתרי הכרויות שונים. נראה כי כיום מספרם של האתרים המיועדים לצורך הכרויות גדול מתמיד ובשילוב עם השימוש ברשתות חברתיות יוצר מציאות חדשה שבה האינטרנט תופס מקום מרכזי ביותר ביצירת קשרים רומנטיים חדשים. אולם האם כל אתרי ההיכרויות הם זהים, ובמידה שלא מה ההבדל ביניהם ומהם השימושים השונים שניתן לעשות בהם? על כך ננסה לענות בקצרה במאמר זה.

 • מה ניתן ללמוד מתמונת הפרופיל של בן או בת זוג פוטנציאליים? מה ניתן ללמוד מתמונת הפרופיל של בן או בת זוג פוטנציאליים?

  רבים מן המשתמשים באתרי הכרויות נוהגים ליחס חשיבות מעטה לתמונת הפרופיל מעבר לאספקטים הויזואליים חיצוניים. האמת היא שתמונת הפרופיל טומנת בחובה הרבה יותר אינפורמציה ממה שנהוג לחשוב. מי שמשתמש באתרי הכרויות ובעיקר באתרים איכותיים כדוגמת אתרי הכרויות אקדמאים ייטיב לעשות אם ילמד את השפה המיוחדת של תמונות הפרופיל, גם כדי לערוך שינויים ולשפר את תמונת הפרופיל של עצמו וגם כדי לנסות ולהבין טוב יותר מהם המסרים שמנסים בן או בת הזוג הפוטנציאליים לשדר דרך התמונה שלהם.

 • מדוע החברים מצליחים יותר ממני בשימוש באתרי הכרויות? מדוע החברים מצליחים יותר ממני בשימוש באתרי הכרויות?

  כמעט לכל אחד כיום יש חבר או חברה שמרבים לדבר על סיפורי ההצלחה המדהימים שלהם בשימוש באתרי הכרויות וברשתות חברתיות. סיפורים שכאלה מלאים בפגישות ראשונות מוצלחות וכיבושים רומנטיים אינסופיים ותמיד מעוררים קנאה. אז למה לכם זה לא קורה?

 • כיצד אפשר לדעת אם אתר הכרויות הוא איכותי? כיצד אפשר לדעת אם אתר הכרויות הוא איכותי?

  כל אתר הכרויות שתתקלו בו תוך כדי גלישה אקראית באינטרנט יבטיח לכם עולם ומלואו. כולם מבטיחים זוגיות מוצלחת עד מאה ועשרים שרק כמה הקלקות עכבר מפרידות ביניכם ובינה. אם כך כיצד אפשר לדעת מי מאתרי ההיכרויות הרבים הם האיכותיים באמת?

 • איזה גיל מתאים יותר לשימוש באתרי הכרויות? איזה גיל מתאים יותר לשימוש באתרי הכרויות?

  אתרי הכרויות רבים מפרסמים את עצמם כמתאימים לכל שכבת גיל ומבטיחים להגשים את חלומותיהם הרומנטיים של צעירים בני עשרים ומבוגרים בני שישים בכמה הקלקות עכבר. אז נכון שאין הגדרה של גיל שמתאים יותר או פחות לשימוש באתרי הכרויות ובאופן עקרוני אתרים הפתוחים לכל משתמש יכולים לתת מענה לכל שכבת גיל, אבל הלכה למעשה דרושה הכרות מעמיקה יותר עם עולם ההיכרויות הוירטואלי על מנת לבצע בחירה נכונה.

 • אתרי הכרויות ושומרי מסורת אתרי הכרויות ושומרי מסורת

  אתרי הכרויות אקדמאים מהווים סביבה מתאימה עבור שומרי המסורת מאחר ואתרים אלו יוצרים קבוצת חברים ממוקדת ואיכותית המעוניינת בזוגיות ארוכת טווח.

 • כיצד אוכל לדעת איזה בן זוג פוטנציאלי באתר הכרויות מתאים לי? כיצד אוכל לדעת איזה בן זוג פוטנציאלי באתר הכרויות מתאים לי?

  עם תחילת השימוש באתרי הכרויות ניצבים משתמשים רבים בפני דילמות הנוגעות לבחירת בני או בנות הזוג הפוטנציאליים. כאשר מדובר באתרי הכרויות איכותיים, כגון אתרי הכרויות אקדמאים ניצבים לעיתים המשתמשים בפני מצב שבו ההתקשרות עם מספר בני זוג פוטנציאליים איכותיים מבלבלת אותם והם מתקשים להחליט במי לבחור ועם מי ברצונם להיפגש. אז כיצד בכל זאת תוכלו לדעת איזה בן או בת זוג פוטנציאליים מתאימים לכם?

 • הכרויות וזוגיות בעידן האינטרנט הכרויות וזוגיות בעידן האינטרנט

  אין כל ספק שעידן האינטרנט שינה לחלוטין את התחומים של הכרויות וזוגיות. השימוש ברשתות חברתיות ובאתרי הכרויות שינה לחלוטין את כללי המשחק ובמרבית המקרים גם את ההזדמנויות העומדות בפני המשתמשים להכיר בן או בת זוג. נשאלת השאלה, האם עידן האינטרנט שיפר את סיכוייהם של משתמשים למצוא בן או בת זוג איכותיים לטווח הארוך?

 • הכרויות אקדמאים ויתרונות הרומנטיקה השכלתנית הכרויות אקדמאים ויתרונות הרומנטיקה השכלתנית

  אתרי הכרויות אקדמאים מקדמים סוג חדש של רומנטיקה, הרומנטיקה השכלתנית. אז נכון שלמשמע המונח רומנטיקה שכלתנית לא ממש עולים בראש דימויים מן האגדות שבהם נסיך יפה תואר מעיר את אהובתו מתרדמה בת מאה שנים, אבל גישת הרומנטיקה השכלתנית התגלתה בשנים האחרונות כיעילה ביותר וכמשפרת בעשרות אחוזים את הסיכויים למצוא בן או בת זוג דרך אתר הכרויות.

 • אתרי הכרויות והתחלות רומנטיות חדשות אתרי הכרויות והתחלות רומנטיות חדשות

  אם סיימתם זה עתה מערכת יחסים, סביר להניח כי שימוש באתרי הכרויות יהיה הדבר האחרון שיעלה על דעתכם. סיום מערכת יחסים הוא תהליך כואב המלווה פעמים רבות בתחושת כישלון. אם כך מדוע שימוש באתרי הכרויות יכול לשמש כפתרון למצב שכזה שבו כל רצונכם הוא שיניחו לכם לנפשכם?

 • שימושים שונים באתרי הכרויות שימושים שונים באתרי הכרויות

  המונח אתרי הכרויות מכסה קשת רחבה מאוד של אתרים שונים שחלקם לא דומים זה לזה כלל. למרות המכנה המשותף, שהוא השאיפה להכרות עם בן או בת זוג חדשים, לאתרים שונים עשויים להיות שימושים שונים התלויים בעיקר באופי הגולשים שלהם ומטרותיהם ובפלטפורמה שהם מספקים. בגלל ההבדל הגדול בין סוגי אתרי הכרויות שונים כדאי מאוד להגדיר את מטרות השימוש ורק לאחר מכן לחפש את האתר המתאים שיוכל לתת מענה לצרכים הספציפיים שלכם.

 • למי למעשה מתאימים אתרי הכרויות? למי למעשה מתאימים אתרי הכרויות?

  האינטרנט משמש כיום את כל קבוצות הגילאים ואת כל רובדי האוכלוסייה ואתרי הכרויות שונים מודעים היטב לעובדה זאת ומנסים לספק שירותים לקהל מגוון של משתמשים. לשאלה למי למעשה מיועדים אתרי הכרויות יכולות להיות שתי תשובות אפשריות, בהתאם לסוג האתר עליו מדברים. התשובה הראשונה היא לכולם, כאשר מדובר באתרים כלליים, והתשובה השניה היא לקבוצה מסוימת של משתמשים המעונינים ביצירתה של זוגיות רצינית, כאשר מדובר באתרים איכותיים וממוקדים יותר.

 • כיצד ניתן לוודא את אמיתות האינפורמציה של החברים באתרי הכרויות? כיצד ניתן לוודא את אמיתות האינפורמציה של החברים באתרי הכרויות?

  כמעט כל מי שחושב על השימוש באתרי הכרויות חושש למסור את האינפורמציה והפרטים האישיים שלו וגם תוהה כיצד יוכל להבטיח לעצמו כי המידע שמספקים לו משתמשים אחרים הוא נכון. מרבית אתרי ההכרויות והרשתות החברתיות דורשים מן המשתמש שם, כתובת מייל ותמונה. מן הסתם כתובות מייל אינם אומרות דבר על זהות המשתמש ואפילו תמונות הפרופיל אינן בהכרח אמיתיות. שימוש בזהויות בדויות הוא נפוץ למדי באינטרנט, מה שעלול להוביל למצב שבו הרווק הנאה אתו אתן מתקשרות הוא למעשה גבר נשוי.

 • כיצד אוכל לדעת איזה אתר הכרויות מתאים לי? כיצד אוכל לדעת איזה אתר הכרויות מתאים לי?

  שירותי הכרויות נפוצים כיום ברשת יותר מתמיד. נדמה שכמעט בכל גלישה אקראית נתקלים בפרסומות לשירותי הכרויות וההיצע הרב גורם פעמים רבות לבחירה לא נכונה שאינה משרתת את המשתמש. אם כך, כיצד ניתן לדעת איזה אתר מתאים לכם? התשובה לשאלה זאת קשורה גם לאיכות האתר וגם לכוונותיכם. אנו נניח כי מטרתכם היא מציאת אתר איכותי שהשימוש בו יוביל ליצירת קשר לטווח הארוך ונספק מספר עצות שימושיות שיסייעו לכם למצוא אותו.

 • חשיבות יצירת הפרופיל האישי בצורה נכונה באתרי הכרויות חשיבות יצירת הפרופיל האישי בצורה נכונה באתרי הכרויות

  כמעט כל אתר הכרויות דורש מן הגולשים המשתמשים בו ליצור פרופיל אישי. גולשים רבים נוטים למהר ולהעלות תמונה קיימת שלהם ולכתוב כמה משפטים לא מחייבים על מנת לתאר את עצמם ובכך מקטינים הלכה למעשה את סיכויי ההצלחה שלהם בשימוש באתר. יצירת פרופיל אישי איכותי היא בעלת חשיבות מכרעת בהצלחה בשימוש בכל אתר הכרויות איכותי. במאמר זה נעסוק בחשיבות הרבה של הפרופיל האישי ונספק מספר עצות שימושיות הנוגעות ליצירתו.

 • זוגיות לטווח הארוך ואתרי הכרויות זוגיות לטווח הארוך ואתרי הכרויות

  זוגיות לטווח הארוך הפכה בימינו אנו למעין מטרה כמעט בלתי אפשרית שמשתמשים רבים באתרי הכרויות שואפים להשיג. בשנים האחרונות נוצרה מהפכה של ממש בעולם ההיכרויות בעקבות השימוש באינטרנט. מן הצד האחד האפשרויות להכיר בן או בת זוג פוטנציאליים הן כמעט אינסופיות, אך מן הצד השני ריבוי המשתמשים והאפשרויות מקשה על ההתמקדות בבן או בת זוג וגורם לעיתים קרובות לשורה ארוכה של מערכות יחסים קצרות.

 • התנהלות נכונה באתרי הכרויות התנהלות נכונה באתרי הכרויות

  אין ספק שעל מנת שהשימוש באתרי הכרויות יהיה מוצלח יש צורך בבחירה באתר איכותי, אבל גם לצורת ההתנהלות והשימוש יש חשיבות מכרעת בשיפור סיכויי ההצלחה שלכם במציאת בן או בת זוג. אם אנו מניחים מראש כי המטרה היא יצירתה של זוגיות יציבה ויצירת קשר רציני ומחייב, רצוי לציית לכללי התנהלות מקובלים ולהשתמש בכלים שמעמיד אתר ההכרויות בשיקול דעת ובצורה נכונה. ההתנהלות הנכונה קשורה לכמה גורמים: יצירת פרופיל אישי איכותי שמשקף את כוונותיכם, שימוש נכון באמצעי ההתקשרות הראשונית שמעמיד לרשותכם האתר והתנהלות נכונה בפגישה הראשונה. במאמר זה נעסוק בכל אחד מן הגורמים הללו.

 • התאוששות ממשבר רומנטי בעזרת שימוש באתרי הכרויות התאוששות ממשבר רומנטי בעזרת שימוש באתרי הכרויות

  שימוש באתר הכרויות הוא אולי הדבר האחרון שיעלה בדעתכם בזמן שאתם מתאוששים ממשבר רומנטי כואב. הדבר האחרון שאתם זקוקים לו הוא סדרה של דייטים לא מוצלחים או אנשים המשקרים לגבי גילם ומצבם המשפחתי מאחורי האנונימיות שמציע האינטרנט. בכל זאת, שימוש באתר הכרויות איכותי יכול בהחלט לסייע לכם לצאת מן המשבר. יש לזכור כי תחת ההגדרה הרחבה של אתרי הכרויות ישנם סוגים שונים של שירותים שונים מאוד זה מזה.

 • הגדרת מטרות השימוש ובחירת אתרי הכרויות הגדרת מטרות השימוש ובחירת אתרי הכרויות

  להגדרת מטרות השימוש באתר הכרויות יש חשיבות רבה הנוגעת גם לצורת ההתנהלות והשימוש באתר עצמו וגם לבחירת סוג האתר. כיום קיימים אתרים רבים ברשת המיועדים לקבוצות משתמשים שונות. נכון שישנה אפשרות להשתמש במספר רב של אתרים, שלעיתים גם מספקים את שירותיהם בחינם, אבל שימוש שכזה מקטין את סיכויי ההצלחה של משתמשים רציניים המעונינים למצוא בן או בת זו לטווח הארוך. במאמר זה נעסוק בהגדרת מטרות השימוש כאמצעי המשמש גם לבחירת אתר ההכרויות המתאים וגם להתנהלות נכונה לאחר תחילת השימוש בו.

 • אתרי הכרויות והתאמה אישית אתרי הכרויות והתאמה אישית

  אם האינטרנט מתמחה בהתאמה אישית ונראה כי כל גולש וגולשת יכולים למצוא מיד את המוצר או השירות המתאימים להם בדיוק בכמה לחיצות עכבר, מדוע התאמה אישית שכזאת כל כך קשה כשמדובר באתרי הכרויות? כמעט כל אחד מאתנו שמע סיפורים מסמרי שיער מחברים על דייטים כושלים שנקבעו כתוצאה משימוש באתרי הכרויות או ברשתות חברתיות. נראה כי באופן פרדוכסלי ריבוי האפשרויות, האתרים והמשתמשים מקטין את הסיכויים של כל גולש וגולשת למצוא את בן או בת הזוג המתאימים להם בדיוק.

 • שימוש שכלתני ברגש ואתרי הכרויות שימוש שכלתני ברגש ואתרי הכרויות

  המונח שימוש שכלתני ברגש נשמע כדבר והיפוכו, אבל כאשר מדובר באתרי הכרויות אקדמאים הוא משמש כגישה יעילה המסייעת לגולשים לשפר את סיכוייהם למצוא את בן או בת הזוג המתאימים להם. נכון שהגישה הרומנטית גורסת כי יש לתת למזל לעשות את שלו וכי המפגש עם בן או בת הזוג המיוחלים יגיע מבלי שתצטרכו לעשות דבר, אבל בימינו אנו ובמיוחד למי שעסוקים בפיתוח קריירה מצליחה או בלימודים, אלת המזל זקוקה לדחיפה קטנה שתשפר את הסיכויים שלכם.

 • כיצד להתגבר על דייט ראשון לא מוצלח כיצד להתגבר על דייט ראשון לא מוצלח

  עשיתם הכל נכון, החל מבחירת אתר הכרויות איכותי וכלה ביצירת פרופיל אישי מוצלח וחיפוש ארוך וממצה של בני או בנות זוג פוטנציאליים. בכל זאת, אחרי כל ההכנות, התקוות וההשקעה, הגיע דייט ראשון לא מוצלח שמאיים לייאש אתכם ולגרום לכם לוותר ולנטוש את החיפוש דרך אתר ההיכרויות. אז נכון שדייט לא מוצלח יכול להיות חוויה מאוד לא נעימה ונכון גם שכאשר מדובר בעניינים שבלב האכזבה יכולה לגרום לעגמת נפש רבה ולעיתים גם לייאוש, אבל חשוב מאוד לדעת להסיק את המסקנות הנכונות, לתת במקרים מסוימים לבן הזוג הפוטנציאלי הזדמנות נוספת ולהשתמש באתר ובשירות ההיכרויות הנכון.

 • כיצד לדעת אם בן הזוג החדש מעוניין להעמיק את הקשר כיצד לדעת אם בן הזוג החדש מעוניין להעמיק את הקשר

  דייט ראשון מוצלח שנקבע במסגרת שימוש באתר הכרויות יכול להביא אתו דילמות לא מעטות. אתם מרגישים כי בן או בת הזוג הפוטנציאליים שפגשתם מתאימים לכם מאוד ומעונינים ולהיות בקשר אבל קשה לכם מאוד להבין אם הצד השני מעוניין בכך גם הוא. כאן מתחילות להגיע השאלות הנפוצות כל כך של להתקשר או לא להתקשר והאם כדאי להמשיך ולחפש בני זוג נוספים דרך אתר ההיכרויות בו אתם משתמשים או לחכות ולנסות להעמיק את הקשר החדש שיצרתם.

 • הכרויות בעידן האינטרנט הכרויות בעידן האינטרנט

  כאשר מדברים על הכרויות, מובן מאליו כי עידן האינטרנט הביא אתו שינוי מוחלט בכל הקשור לתחום. אם עד לפני מספר שנים מי שרצה להשתמש בשירות הכרויות מקצועי היה צריך לגשת למשרד שעוסק בתחום, להתראיין, להצטלם ולהביט בעשרות סרטוני וידאו של בני או בנות זוג פוטנציאליים, כיום רק כמה הקלקות עכבר פותחות בפניו עולם ומלואו.

 • בחירה בין בני זוג שונים במסגרת אתר הכרויות אקדמאים בחירה בין בני זוג שונים במסגרת אתר הכרויות אקדמאים

  אתרי הכרויות אקדמאים מספקים לגולשים שפע של הזדמנויות למציאת בן או בת זוג מתאימים ומשתמשים חדשים עשויים למצוא את עצמם במצב שבו הם בקשר עם מספר בני זוג פוטנציאליים. אז נכון שההצלחה עדיפה על הכישלון ושעדיף להיות במצב שבו אתם יכולים לבחור, אבל בכל זאת נשאלת השאלה כיצד לבחור בין שני בני זוג שונים במסגרת אתר הכרויות אקדמאים?

 • איך יודעים אם הדייט הראשון היה מוצלח איך יודעים אם הדייט הראשון היה מוצלח

  מי מאתנו שהתנסה בשימוש באתרי הכרויות מכיר היטב את הדילמה שאחרי הפגישה הראשונה. אחרי תהליך של הכרות ראשונית דרך אתר ההיכרויות, צאטים ושיחות טלפון, הגיעה וחלפה לה הפגישה הראשונה ובמרבית המקרים השאירה אתכם עם יותר סימני שאלה מאשר תשובות. אם כך מהם הסימנים שיוכלו לסייע לכם לדעת אם הדייט הראשון היה מוצלח או לא ומה בדיוק עליכם לעשות אם ברצונכם להמשיך ולהדק את הקשר?

 • שימוש נכון באתרי הכרויות לאקדמאים שימוש נכון באתרי הכרויות לאקדמאים

  אתרי הכרויות אקדמאים הם אתרים ממוקדים ואיכותיים שמטרתם ליצור קבוצת משתמשים מוגדרת ולשפר את סיכויי ההצלחה ליצירת הכרות ראשונית שתוביל לקשר רציני. אתרי הכרויות אקדמאים גובים בדרך כלל תשלום חודשי עבור השירותים שהם מספקים על מנת לשמור על סף קבלה גבוה ולהקפיד על תהליכי מיון וסינון המוודאים את אמיתות האינפורמציה שנמסרת על ידי כל משתמש.

 • ההבדלים בין סוגים שונים של אתרי הכרויות ההבדלים בין סוגים שונים של אתרי הכרויות

  דפי האינטרנט מוצפים כיום באתרי הכרויות שונים ומשונים. על פניו נראה כי ריבוי האפשרויות יכול להקל על הגולשים למצוא בן או את זוג מתאימים, אולם הלכה למעשה קיים בלבול רב באשר לסוגים השונים של אתרי ההיכרויות, איכותם והאפשרויות שהם מספקים לגולשים. ישנו הבדל משמעותי מאוד בין אתרי הכרויות איכותיים המגדירים את קבוצת המשתמשים שלהם ושלהם רף קבלה גבוה ובין אתרים שאינם מסננים כלל את המשתמשים.

 • אתרי הכרויות ושמירה על הפרטיות אתרי הכרויות ושמירה על הפרטיות

  אחת מן הסיבות העיקריות שגורמות לגולשים רבים להימנע מן השימוש באתרי הכרויות היא הצורך לשמירה על הפרטיות. כאשר אנו מתחילים את השימוש באתר הכרויות יש צורך במסירת מידע אישי למטרות ההרשמה. כמו כן, החשיפה הראשונית שלנו למשתמשים אחרים נעשית כאשר אין באפשרותנו לדעת עם מי באמת אנו מתקשרים והאם הזהות שהם מספקים לנו היא אמיתית.

 • מדוע דווקא לאקדמאים כדאי להשתמש באתרי הכרויות מדוע דווקא לאקדמאים כדאי להשתמש באתרי הכרויות

  אתרי הכרויות הם כיום אחת מן הדרכים הפופולריות ביותר לפגוש בן או בת זוג חדשים. ריבוי האתרים באינטרנט הביא לשתי תוצאות קוטביות: מן הצד האחד כמות המשתמשים באתרי הכרויות גדולה מתמיד ומן הצד השני אנשים רבים המחפשים קשר רציני נרתעים מן השימוש בהם, בגלל שנחשפו לאתר שאינו מתאים להם או בגלל שאתרים מן הסוג הזה נתפסים אצלם כלא רציניים.

 • כיצד להכיר טוב יותר את בן הזוג החדש שפגשתם דרך אתר הכרויות כיצד להכיר טוב יותר את בן הזוג החדש שפגשתם דרך אתר הכרויות

  אתרי הכרויות מספקים הזדמנויות לפגוש בני זוג פוטנציאליים רבים. חשוב לדעת כיצד לנצל את ההזדמנויות שמעניקים אתרי הכרויות ולנסות להכיר לעומק בן או בת זוג חדשים לפני שמחליטים אם ברצונכם לנסות ולבסס קשר רציני או להמשיך בחיפושים. על מנת להשיג תוצאות טובות, רצוי שלא להגזים בכמות הדייטים ולהעניק לכל בן זוג חדש את ההזדמנות הראויה.

 • כיצד להתגבר על מחסום הביישנות בעזרת אתרי הכרויות איכותיים כיצד להתגבר על מחסום הביישנות בעזרת אתרי הכרויות איכותיים

  מי מכם שכבר שנים חולם על מציאת בן או בת זוג אבל סובל מבעיות של ביישנות יתר וחוסר בטחון יכול בהחלט לשקול שימוש באתרי הכרויות איכותיים, כדוגמת אתרי הכרויות אקדמאים כפתרון אפשרי. לפני שנתחיל לדבר על כך, כדאי לבסס את העובדה כי ביישנות היא אינה בעיה.

 • כיצד אפשר לנסות ולשלב בין זוגיות וקריירה על ידי שימוש באתרי הכרויות אקדמאים כיצד אפשר לנסות ולשלב בין זוגיות וקריירה על ידי שימוש באתרי הכרויות אקדמאים

  מי מכם שעסוקים בפיתוחה של קריירה מצליחה המותירה לכם זמן מועט וכבר כמעט ויתרו על האפשרות למצוא בן או בת זוג, עשויים לגלות כי אתרי הכרויות אקדמאים פותחים בפניהם עולם חדש של הזדמנויות. נכון שבמקרים רבים העבודה או הלימודים תובעים מכם כמעט את כל שעות היום, אבל אתרי הכרויות אקדמאים יאפשרו לכם לערוך הכרות אם בן או בת זוג שלהם שאיפות ואורח חיים דומה לזה שלכם.

 • כיצד לשפר את סיכויי הצלחת השימוש שלכם באתרי הכרויות כיצד לשפר את סיכויי הצלחת השימוש שלכם באתרי הכרויות

  אתרי הכרויות מספקים כמעט כולם את אותו השירות הבסיסי, מתן אפשרות למשתמש לערוך היכרות ראשונית עם בן או בת זוג פוטנציאליים. למרות שהשירות הוא דומה, יש הבדל גדול בין אתרי ההיכרויות השונים, כאשר מדובר בשיעור אחוז ההצלחה של המשתמשים וברמת האמינות. אם כך, כיצד ניתן לשפר את סיכויי הצלחת השימוש ומה עושה את ההבדל בין האתרים השונים?

 • מציאת בן או בת הזוג המתאימים בעזרת שימוש באתרי הכרויות מציאת בן או בת הזוג המתאימים בעזרת שימוש באתרי הכרויות

  מציאת בן או בת זוג בעזרת אתר הכרויות נשמעת על פניה כדבר הפשוט ביותר בעולם: רק נרשמים ומיד עולם שלם של פנויים ופנויות נפתח בפניכם. אבל המציאות היא שונה לעיתים קרובות, גולשים רבים משתמשים בזהויות בדויות, משקרים לגבי גילם, מצבם המשפחתי ולגבי הרקע ההשכלתי שלהם.

 • דברים שלא כדאי לדבר עליהם כאשר מכירים בן זוג חדש דרך אתר הכרויות דברים שלא כדאי לדבר עליהם כאשר מכירים בן זוג חדש דרך אתר הכרויות

  אתרי הכרויות, ובמיוחד אתרי הכרויות אקדמאים איכותיים, מהווים כיום את אחת הדרכים הפופולריות ליצירת קשר ראשוני עם בן או בת זוג. מי מכם שכבר התנסה בדייט ראשון בעקבות שימוש באתר הכרויות מכיר את הפרפרים בבטן, ההתלבטויות מה ללבוש וכמובן גם את פליטות הפה הבלתי נמנעות שנפלטות במהלך הדייט. למרות ההתרגשות, הבלבול והמבוכה כדאי לזכור כי יש דברים שכדאי לא לדבר עליהם כאשר מכירים בן או בת זוג חדשים.

 • הכרויות אקדמאים – האם שני אנשי קריירה יכולים לבסס זוגיות מוצלחת? הכרויות אקדמאים – האם שני אנשי קריירה יכולים לבסס זוגיות מוצלחת?

  השימוש באתרי הכרויות אקדמאים וקרייריסטים מעלה את השאלה האם באמת שני בני זוג המעונינים להמשיך ולטפח את הקריירה שלהם יכולים לבסס זוגיות מוצלחת. ברור מאליו כי כל זוגיות מוצלחת כוללת בתוכה גם מערך של ויתורים והסתגלויות, אבל למרות מה שמקובל לחשוב, שני אנשי קריירה יכולים בהחלט לבסס זוגיות מוצלחת וארוכת טווח.

 • התגברות על אכזבות רומנטיות קודמות בעזרת שימוש נכון באתרי הכרויות התגברות על אכזבות רומנטיות קודמות בעזרת שימוש נכון באתרי הכרויות

  אתרי הכרויות מספקים הזדמנויות שונות להצלחה רומנטית, אך בד בבד הם גם יכולים לספק למשתמש שורה של אכזבות ולפעמים גם שברון לב. גם אם נכוויתם בעבר מקשר שנוצר דרך אתר הכרויות הסוד הוא לא להתייאש, להמשיך לנסות ולעשות באתרי היכרויות שימוש נכון יותר. חשוב להבין את ההבדל בין אתרים שהם בתשלום לאתרים שאינם בתשלום ובין אתרים ממוקדי קבוצת משתמש לאלו שאינם משתמשים בתהליכי מיון..

 • חשיבות אמצעי ההתקשרות הראשונית באתרי הכרויות חשיבות אמצעי ההתקשרות הראשונית באתרי הכרויות

  כאשר מדברים על אתרי הכרויות מעטים יודעים כי הלכה למעשה ישנם סוגים שונים של אתרים המיועדים לקבוצות משתמש שונות. איכותם של אתרי הכרויות אקדמאים לדוגמה, עולה בדרך כלל בהרבה על איכותם של אתרים כללים פשוט משום שהם ממוקדי קבוצת משתמש והם מספקים שירותי מיון וסינון ראשוניים. לא משנה מה סוג אתר ההיכרויות שאתם משתמשים בו, לאמצעי ההתקשרות הראשונית ישנה חשיבות רבה. נסקור בקצרה את אמצעי ההתקשרות הראשונית הקיימים באתרי הכרויות

 • כיצד לבסס זוגיות חדשה ומוצלחת דרך אתר הכרויות כיצד לבסס זוגיות חדשה ומוצלחת דרך אתר הכרויות

  עברתם כבר את כל השלבים הראשונים דרך אתר הכרויות וגם את מכשול הדייט הראשון ועכשיו אתם מעונינים להתחיל ולבנות זוגיות חדשה ומוצלחת. פעמים רבות, אכזבות וכישלונות מן העבר גורמים לנו לחשוש לפתח מערכת יחסים חדשה.

 • שימוש נכון באתרי הכרויות איכותיים שימוש נכון באתרי הכרויות איכותיים

  כיום משמש האינטרנט אחת מנקודות המפגש והתקשורת העיקריות בין בני אדם. הדבר נכון גם לגבי היכרויות ואתרי היכרויות רבים מתנסים בפריחה משמעותית בשנים האחרונות. חשוב להדגיש כי קיים הבדל גדול בין אתרי היכרויות איכותיים וממוקדי משתמש, כדוגמת אתרי היכרויות לאקדמאים וקרייריסטים, ובין אתרי היכרויות כללים. במאמר זה נביא מספר עצות שימושיות שיסייעו לכם לבחור ולהשתמש באתרי היכרויות בצורה נכונה יותר.

 • מתי אפשר לדעת אם להיכרות החדשה פוטנציאל להפוך לקשר רציני ? מתי אפשר לדעת אם להיכרות החדשה פוטנציאל להפוך לקשר רציני ?

  כמעט כל משתמש ומשתמשת באתר היכרויות איכותי, כדוגמת אתרי היכרויות לאקדמאים ולקרייריסטים, שואף למצוא בעזרת האתר קשר רציני שלו פוטנציאל להפוך לקשר לטווח הארוך. כאן נשאלת השאלה מתי יודעים אם להיכרות החדשה יש פוטנציאל להפוך לקשר רציני?

 • כיצד יש להתנהג בדייט ראשון? כיצד יש להתנהג בדייט ראשון?

  עם מחשבות על הדייט הראשון גורמות לכם להזיע ולהתנועע בכסא בחוסר נוחות, תתנחמו לדעת שהמפגש הראשוני פנים אל פנים עם בן או בת זוג פוטנציאליים מלחיץ כמעט כל אחד ואחת. הלחץ, שנובע מחרדות, חוסר בטחון שכמעט כולנו חשים ברמה כזאת או אחרת ומפלס הציפיות הגבוה הוא טבעי ביותר וצריך לקבל אותו כחלק מהעניין

 • כיצד משפיע הלחץ המשפחתי על מציאת בן או בת הזוג? כיצד משפיע הלחץ המשפחתי על מציאת בן או בת הזוג?

  עבור רווקים ורווקות, מפגשים משפחתיים מאיימים לעיתים להפוך לחוויה לא נעימה. נראה שכל דוד או דודה, שכן ושכנה ואפילו קרובים שמעולם לא ידעתם על קיומם חייבים לעצור ולשאול : "נו, יש לך כבר מישהי?" ישנן גם האזהרות המפוקפקות: "אל תחכי יותר מידי עם זה, אחר כך יהיה לך קשה לעשות ילדים."

 • האמת על הסיכויים למצוא זוגיות בעזרת שימוש באתרי הכרויו האמת על הסיכויים למצוא זוגיות בעזרת שימוש באתרי הכרויו

  כאשר מדברים על אתרי היכרויות, בדרך כלל ניתן למצוא שתי גישות קוטביות אצל משתמשים פוטנציאליים. ישנם אלו שניגשים לעניין באופטימיות מופרזת ובטוחים שבתוך זמן קצר, אפילו מספר ימים, הם ימצאו את השותף המיוחל ויחיו באושר ובעושר עד עצם היום הזה. מן הצד השני, ישנם אלו הבטוחים כי אתרי היכרויות לא יכולים לעזור להם בגלל סיבות שונות הנובעות בדרך כלל או מחוסר בטחון עצמי או מחוסר יכולת להתגבר על דעה קדומה שלילית לגבי שירותי היכרויות.

 • כיצד להכיר לעומק בן או בת זוג חדשים? כיצד להכיר לעומק בן או בת זוג חדשים?

  עשיתם הכל נכון: הצטרפתם לאתר היכרויות איכותי וממוקד, השקעתם בפרופיל האישי ובתמונת הפרופיל, מצאתם בן או בת זוג פוטנציאליים מתאימים ואחרי התקשרות ראשונית התנסיתם בדייט מוצלח. עכשיו נשאלת השאלה איך להכיר לעומק את בן או בת הזוג החדשים.

 • עד כמה ההופעה החיצונית באמת חשובה לדייטינג? עד כמה ההופעה החיצונית באמת חשובה לדייטינג?

  בדמיונם של פנויים ופנויות רבים, הצלחה בדייטינג דרך אתרי היכרויות רגילים או אתרי היכרויות לאקדמאים תלויה בצורה כמעט בלעדית בהופעה החיצונית. בעולם שבו מסכי הטלוויזיה ושלטי החוצות מציגים לנו בוקר וערב דוגמנים ודוגמניות בעלי גזרה מושלמת ופני מלאך, אנשים רבים חשים מבוכה ואפילו אשמה בגלל הופעתם החיצונית.

 • כיצד להתגבר על בעיות חוסר בטחון ודימוי עצמי ירוד? כיצד להתגבר על בעיות חוסר בטחון ודימוי עצמי ירוד?

  כאשר מדובר בדייטינג, רבים חשים שאם הם לא יסתירו את תחושות חוסר הביטחון שלהם ולא יעטו על פניהם מסכות מסוגים שונים, מסכת בטחון עצמי מופרז, מסכת המאהב המושלם או מסכת איש העולם הגדול, הם לעולם לא יצליחו למצוא את בן או בת הזוג המתאימים להם.

 • אתרי היכרויות וגישת הרומנטיקה המפוקחת אתרי היכרויות וגישת הרומנטיקה המפוקחת

  "יום אחד זה עוד יקרה." ביום מן הימים, רכוב או רכובה על סוס לבן, יגיעו בן או בת הזוג המושלמים עליהם תמיד חלמתם.
  אפשר להוסיף לאמרת השפר הזאת גם כמה נוספות כמו: "לכל סיר יש את המכסה שלו", "מי שלא מחפש תמיד מוצא" ועוד.

 • מדוע חשוב לבחור באתר המתמחה בהיכרויות לאקדמאים? מדוע חשוב לבחור באתר המתמחה בהיכרויות לאקדמאים?

  עד לפני מספר שנים מרבית ההיכרויות שהובילו לחיים משותפים ולזוגיות מצליחה התפתחו באופן טבעי בתיכון, בצבא, באוניברסיטה או במקום העבודה. כיום אנו חווים מהפכה של ממש בצורה שבה מתבצעת תקשורת בין אישית והאינטרנט תפס את מקומן של המסיבות והפגישה העיוורת.

 • איך לשפר את סיכויי הצלחת ההיכרות הראשונית? איך לשפר את סיכויי הצלחת ההיכרות הראשונית?

  נכון שכאשר מדובר באתרי היכרויות הרושם הראשוני הוא חשוב מאוד, אבל אין זה אומר שאם אתם לא מוחצנים לא תוכלו למצוא את בן או בת הזוג המתאימים לכם. על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם כדאי לשמור על מספר כללים פשוטים שיסייעו לכם ליצור את הרושם הראשוני הנכון, החל מהפרופיל האישי שלכם באתר ועד לפגישה הראשונה.