כניסה

מאמרים

מאמרים

החגים זה הזמן להתחיל משהו חדשן

שוב הגיעו החגים ... בדיוק הזמן להתחיל משהו חדש!

הכרויות בתקופת החגים יכולות להיות מהנות ומעניינות אך גם מאתגרות. הפנויים והפנויות שבנינו מגיעים לרוב לתקופת החגים לא מוכנים ומופתעים שהם כבר פה. אנו חושבים שהחגים הם זמן מצוין להכיר ולפגוש אנשים חדשים ולכן התייעצנו עם המומחים שלנו ב Alpha, פלטפורמת ההיכרויות לאקדמיים וקרייריסטים, איך עושים את זה נכון בתקופת החגים ויחד עימם ריכזנו עבורכם מס' טיפים והמלצות כיצד לעשות את זה נכון בתקופת החגים.

לפני שניגשים לתהליך חייבים להתחיל מפתיחות וחשיבה חיובית : החגים הם זמן של פתיחות וכולנו מגיעים יותר פתוחים ומוכנים להכיר אנשים חדשים. זה הזמן שלכם לנצל את התחושה החגיגית שבאוויר ולבוא כמו שאתם, פתוחים, חיוביים ומוכנים להיכרות וזוגיות חדשה.

השתמשו במפגשים ואירועים חברתיים: בזמן החגים, רוב האנשים משתתפים באירועים חברתיים כמו סעודות חג, מסיבות, פעילויות חברתיות ועוד, אירועים אלו מספקים הזדמנויות מצוינות להיכרות. התקרבו באופן טבעי, הצטרפו לשיחות, ספרו על הסטטוס שלכם והרצון שלכם בזוגיות.

השתמשו בטכנולוגיה: בזמן החגים ישנה עלייה בכמות המתחברים החדשים לאפליקציות ההיכרויות, אנשים בדיוק כמותכם מחפשים את הזוגיות הבאה וזה זמן מצוין להכיר אנשים בסטטוס דומה בזמן כיפי והרבה יותר נוח ופנוי לדייטים.

היו נכונים לאופציות שונות: כשאתם פוגשים אנשים בתקופת החגים, השקיעו זמן ומחשבה בהכרות עם אנשים שאולי לא חשבתם עליהם מתחילה. תנו לעצמכם אפשרות לבוא פתוחים למשהו.

השאירו רושם חיובי: בכל המפגשים בהם נכחתם, אפילו אם לא הצלחתם לבנות קשר מיידי, השאירו רושם חיובי. אף אחד מאתנו לא יודע אם פתאום אחד האנשים שפגשתם בחג יחזרו לחייכם בדרך או אחרת או ירצו להכיר לכם מישהו.

שתף את החגים עם אנשים: התעקש לשתף אנשים בחוויות החגיגיות שלך. הזמן אותם לסעודה, לחגיגות ולפעילויות, כך תקרב את המערך החברתי ותפתח הזדמנויות להכרויות.

חיפוש אירועים משותפים : נסה להשתתף באירועי החג או בקבוצות בהן נפגשים אנשים עם תחומי ענין משותפים (טיולים, יין, קפה, ים ועוד). זה עשוי לגרום לכם להכיר אנשים שיש להם כבר תחום עניין משותף לכם.

לסיכום, החגים הם זמן מיוחד להיכרויות, כולנו רוצים למצוא את הזוגיות הנכונה עבורנו ולרוב אומרים שנעשה הכל בכדי שזה יקרה אבל לא באמת עושים זאת, נצלו את זמן החגים וזכרו שזוגיות לא צריכה להיות המטרה המובהקת בתקופת החגים אלא יכולה להשתלב. אם הכרויות קורות, נהנה מהן ונהנה מהחוויה החברתית, בלי לשים לחץ על התוצאה כי כשזה זה אתם כנראה תדעו.

חזרה למאמרי היכרויות