כניסה

סיפורי הצלחה

 • איריס ומיכאל "שנינו היינו רווקים בגיל מבוגר - אני בת 42, ומיכאל בן 49. חיפשנו זוגיות ללא הצלחה במשך שנים רבות והיינו קרובים לייאוש. נפגשנו למרות שגרנו רחוק האחד מהשנייה - אני במושב עמינדב ליד ירושלים ומיכאל גר בראש העין. כבר בפגישה הראשונה הייתה לנו תחושה טובה, והיה ברור שהקשר שלנו הולך לכיוון רציני. בתוך מספר חודשים עברנו לגור ביחד, ובתוך שנה וארבעה חודשים כבר התחתנו. ללא אתר אלפא אין סיכוי שהיינו מכירים."
 • איזבל ודניס "כל שנה ביום השנה להכרות שזה היום הכי חשוב, בלי זה לא היה יום חתונה, אנחנו נזכרים באלפא. המעט שיכולים לעשות עבור אלפא זה לחלוק את הסיפור שלנו עם אחרים. לפני 6 שנים ו4 חודשים הכרתם אותי כאיזבל שטיבלמן. מאז הכרתי דרככם את דניס דשבסקי וכל שנה אנחנו חוגגים את יום ההכרות שלנו באלפא - 11.02.2016 התחתנו, הבאנו לעולם 2 ילדים (בן ובת). שנינו נכנסנו לאלפא עם ספקות וחוסר אמונה ולמרות זאת יצאנו עם אהבה גדולה. רצינו להודות על שבזכותכם הקמנו את המשפחה הקטנה שלנו. אז תודה."
 • דיקלה ומיכאל "נכנסתי לאתר שלכם ב21/3 בהמלצת חברה, האדם הראשון שהתחלתי לדבר איתו הוא מיכאל אלול קבענו לצאת לדייט ב23/3 שזה יצא ביום ההולדת שלי. היה חיבור מידי ומצאנו הרבה דברים משותפים בנינו אחרי חודשיים של זוגיות עברנו לגור יחד. נסענו לסופ"ש לירושלים לחגוג את יום ההולדת של מיכאל. ב- 23/10 הוא הציע לי נישואים בירושלים בארמון הנציב. החתונה שלנו תערך ב- 24/3 יום אחרי יום ההולדת שלי וגם חגיגת השנה שלנו יחד ❤️"
 • דנה ויניב "יניב ואני גרנו כל חיינו ברחוב אחד מקביל אחד מהשני אך ההיכרות ביננו הייתה דרך אלפא, כאילו כתובה בכוכבים. אני אמרתי לעצמי ננסה חודש נסיון ויניב בדיוק קיבל 3 ימי התנסות, ומאותו רגע הכל הסתדר כמו באגדות. התכתבנו קצת באתר... דיברנו בטלפון ויום למחרת נפגשנו :) כבר בדייט הראשון היה ברור לשנינו שזה זה. סוף סוף מצאנו את שחיפשנו. אחרי חודשיים עברנו לגור ביחד ולאחר 4 חודשים הגיעה טבעת. *חצי שנה בסך הכל אנחנו מאושרים, מתחילים חיים שלמים ביחד ולא שוכחים איך הכל התחיל."
 • טל ושלומי "אחרי שנה לא פשוטה שעברה עלי חברה טובה הכריחה אותי להירשם לאתר לפני קצת יותר משנה. אני הייתי עם אפס ניסיון בחיפוש אונליין ומקסימום זמן שמוקדש לעבודה, אבל חיפשתי אהבה. באמת. שלומי מצידו חיפש מספר שנים והיה חדור מטרה. מהר מאוד דברנו, תוך כדי שהייתי בתורנות, יומיים לאחר מכן נפגשנו ומאז בעצם לא נפרדנו. שבוע שעבר התחתנו באושר גדול ובצל ימי הקורונה. האמת שקרה לנו נס:) או כמו שחברה שלי ציירה לנו על ברכת החתונה - במקום חמסה -אלפא..."
 • הדר ועופר "הסיפור שלנו היה משעשע - אני פתחתי כרטיס באתר יום או יומיים לאחר ששברתי את כף הרגל במהלך משחק כדורגל וחשבתי שזה זמן טוב לחפש במקום חדש בת זוג, והדר הייתה רשומה לאתר כבר לפני כן אך המעיטה להיכנס לאתר. לאחר שהדר פנתה אליי באתר, התחלנו לדבר וקבענו להיפגש (ואני הייתי הבחור הראשון שהיא אי פעם יצאה איתו מהאתר - 100 אחוזי הצלחה אצל שנינו :) ) - לקח לנו חודש בערך עד שנפגשנו מכיוון שאני בהתחלה הייתי עם גבס ולקח זמן עד שעברתי למגף מיוחד שבו אוכל גם ללכת והעובדה ששנינו גרנו בגבעתיים סייעה לנו להיפגש יותר בקלות. לאחר מספר חודשים של דייטים עברנו לגור ביחד ובנובמבר לאחר שנה של היכרות, טיולים משותפים לחו"ל והרבה אהבה הצעתי נישואין בביתנו המשותף בגבעתיים. ואיך אומרים כל השאר היסטוריה... תודה רבה - בזכותכם הצלחנו להגיע אחד לשנייה :)"
 • ליאת ואביחי "בסוף האהבה הייתה מתחת לאף ואפילו לא ידענו זאת... זה התחיל כשהכרנו באפליקציית אלפא, ערב אחד בסוף דצמבר 2018, הוא התקשר בעשר בלילה וספונטנית קבענו להיפגש. פתאום הבנו שבעצם למדנו באותו תיכון בחולון, הבדל של שכבה אחת, אבל מעולם לא נפגשנו. עשינו פיצוחים וגילינו אפילו חברים משותפים. והשאר היסטוריה... תוך פחות משנה עברנו לגור יחד במושב במרכז הארץ ורגע לפני הסגר הגדול של הקורונה ערכנו חתונה אינטימית ומרגשת ביותר בחצר ביתנו! אז בגיל שכבר קרוב יותר ל40, מצאנו זה את זו, אהבה גדולה, כנות אינסופית וחיבור פנימי עמוק ביותר. תודה לכם על החיבור המדויק הזה שממלא את חיינו וליבנו!"
 • שיר וניר "את שיר אהובתי פגשתי באתרכם בחודש מאי של השנה שעברה. לא אכביר אתכם במילים אך מאז עברו תשעה וחצי חודשים של אהבה ענקית שבשיאם התארסנו לפני כשבוע. תודה רבה לכם על הכל בשמי ובשם שיר ותמשיכו בעבודתכם הנפלאה בשם האהבה :-)"
 • מיטל ורועי "אני ורועי הכרנו רק לפני חצי שנה. חצי שנה קסומה ומאושרת מלאה בהפתעות. זה הרגע שבו התהפכו חיינו לטובה וגילינו ביחד את משמעות המילה אהבה. זהו היה היום הראשון שרק נרשמתי לאתר והוצפתי בפניות אך משהו בכרטיס של רועי אמר לי שזה החצי שלי, דיברנו וקבענו להיפגש, מאז הלב של שנינו התאחד ולא מסוגל להתנתק. את המתנה של חיינו קיבלנו ועל כך אנחנו רוצים להוקיר לכם תודה ענקית על שהצלחתם להפגיש בינינו ולאחד אותנו. אוהבים וממליצים בחום!!! "
 • אודליה ואבי "הכרנו באלפא במאי ,2016 אני גרושה +3 בנים והוא גרוש +3. פניתי אליו בהודעה קבועה שהייתי שולחת לכל מי שעניין אותי ואבי החזיר לי מס' נייד ומייד התחלנו להתכתב. מאחר והוא היה גרוש טרי יחסית אליי, לקח לו זמן להציע להיפגש ואני זו שלחצתי על פגישה ואכן כך היה. הקליק היה מהרגע הראשון, ולאחר הדייט הרגשתי ללא ספק שהוא האחד שלי. היה לי אליו חיבור מיוחד גם ללא מילים. הקשר הפך מאוד מהר לאינטנסיבי והאהבה פרחה ובאותו קיץ נישאנו. שנה לאחר מכן נולד פרי אהבתנו, בננו המשותף אימרי. רצינו להודות לכם על הזכות שנתתם לנו להכיר דרככם. קשה לנו להאמין שכזו אהבה והתאמה נמצאה באתר הכרויות. אבל זו עובדה ועל כך תודתנו לכם נתונה! מקווים לשתף אתכם רק בחוויות נעימות ובעוד הפתעות מרגשות שיבואו עלינו לטובה אמן."
 • אילנה ואייל "הייתי פרוד טרי, פתחתי כרטיס באתר אלפא בתקווה למצוא מערכת יחסים חדשה. הכנתי את עצמי נפשית לרצף ארוך של מפגשים שנידונו לכישלון, כפי שמספרים המנוסים... פניתי למספר נשים, אך אילנה הייתה הראשונה איתה קבעתי דייט. בעבור אילנה, עולם הדייטינג ברשת היה מסכת עינויים. כמעט והרימה ידיים, ואז נרשמה לאלפא בתקווה שהחומר האנושי ישתפר. היא קיבלה מספר פניות. אך כבר מההתכתבות הראשונה עם אייל היה ברור שהוא מסיפור אחר, מהסיפור שלה. הקשר התפתח די מהר, לשנינו ילד מקשר קודם ורק לאחר שנתיים עברנו לגור יחד. לפני כשנה התחתנו וכעת מצפים לילד משותף... תודה!!"
 • מעיין וערן "צוות אתר אלפא היקר רציתי להודות לכם- בזכותכם פגשתי את מעיין, החצי השני שלי. זה משעשע ששנינו מגיעים מאותה עיר קטנה בקריות אבל מעולם לא נפגשנו בה... אלא הכרנו דרך אתר אלפא. שנינו נרשמנו לאתר לאחר שחיפשנו אתר היכרויות איכותי, ובדיעבד זאת הייתה החלטה מעולה. הכרנו באפריל 2017 דרך האתר, התכתבנו קצת ואמנם לקח לנו חודש עד שנפגשנו, אבל מהרגע שנפגשנו ועד שידענו שזה- זה ממש לא לקח הרבה זמן... מעיין ואני התחתנו ב20.3.19, שנתיים בדיוק לאחר שהכרנו, בזכותכם אלפא."
 • רונית וקלוד "הייתי גרוש שנתיים כאשר פגשתי את רונית באלפא. המון דברים התאימו- הקצב, ההקשבה, הצורך ברומנטיקה, באסתטיקה, בפרחים לשבת, במחוות קטנות. אנחנו נהנים מהדברים הקטנים, ללכת לקנות בגד יחד. לפתוח לה את הדלת של הרכב, להוציא את הכלב שלה לטיול... הנסיעה הראשונה לחו"ל יחד היתה מבחן אמיתי אך הנוסחה בשביל שזה יצליח היא די פשוטה- צריך להיות גמיש, חם, נדיב ושמח. לפני חצי שנה עברנו לגור יחד, אחד הילדים גר איתנו ויש בבית פינה גם לכל אחד מחמשת האחרים וגם לנכד (כי השנה הפכתי להיות גם סבא...) שנינו למודי ניסיון' הטעויות מהקשרים הקודמים עשו אותנו יותר טובים ויותר נוחים ואני מקווה שזה ימשיך בדיוק ככה! בהצלחה גם לכם!"
 • מיה ואלירן "כשהייתי בחו"ל גלשתי באתר, אהבתי את הפרופיל של מיה, ושלחתי לה הודעה באתר- לא חיכיתי יותר מדיי... תוך יומיים קבלתי תשובה, התחלנו להתכתב ולשוחח וכשבוע לאחר מכן יצאנו לדייט ראשון, לאחר הפגישה שלישית הבנו שיש כאן משהו מיוחד. מאז עברו כבר חודשים רבים יחד ונראה שדרכנו המשותפת עלתה על דרך המלך. אנחנו גרים ברחובות סמוכים, אך ללא אלפא כנראה לא היינו נפגשים אף פעם... תודה!!"
 • לירון ורובי "כשכבר עמדתי לאבד תקווה, חברה המליצה לי על אלפא. אחרי שנים של דייטים מייאשים, נרשמתי לאלפא ביולי 2018 והוצפתי בפניות, הרגשתי שיש פה פוטנציאל טוב... בניגוד לאתרים אחרים, הפניות היו ממש איכותיות, אבל איך בוחרים?? כשקיבלתי הודעה מרובי, כתבתי לו "אני קצת מוצפת... צריכה רגע לעבד את כל הפניות ולמצוא כיוון" והוא ענה לי "ברור שאת מוצפת, כי את מהממת". כבר פה הוקסמתי... בחרתי ארבעה פייבוריטים והתייעצתי עם אמא וסבתא המהממות במי לבחור, שתיהן בחרו פה אחד ברובי! אחרי חודשיים הוא הציע לי נישואין, אחרי חמישה חודשים היינו תחת החופה וכעת כבר עם בת מתוקה! תודה רבה לאלפא!"
 • ליאת ואבי "החלטנו לתת צ'אנס לשיטה של אלפא והנה זה עבד! ליאת הייתה הראשונה לפנות אלי כי היא אהבה את מה שכתבתי בפרופיל שלי, לאחר מכן דיברנו בטלפון והחלטנו להיפגש. מהר מאוד גילינו שיש לנו הרבה דבים משותפים, לשנינו יש חוש הומור ויכולת לפתח שיחות ארוכות... כשחגגנו שנה טסנו לבודפשט ביחד, אני מניח שהיא ציפתה שאציע לה נישואין כבר שם.. אך חיכיתי עד התאריך המיוחד שלה, יום ההולדת שלה באפריל להצעת הנישואין! הכרנו דרך אלפא והתחתנו ב29.11.18! תודה אלפא, כיף לקחת חלק בסיפורי ההצלחה שלכם!"
 • מלי ועומר "הכל התחיל בהודעת "היי" קטנה באלפא בסוף יולי 2017, והתגלגל מאוד מהר, אחרי שיחת טלפון קבענו דייט ראשון בפאב נחמד. הדייט מאוד זרם והרגשנו כימיה טובה. למחרת כבר קבענו דייט שני ולאחר שבועיים התחלנו לחפש דירה יחד... הכימיה שהתחילה בדייט הראשון המשיכה וגברה. ולאחר שלושה חודשים מצאתי את עצמי כורע ברך ומציע נישואין למלי. ב-26.6.18 בדיוק 11 חודשים מההיכרות, חגגנו בחתונה מהממת ומרגשת! אז תודה לכם "אלפא" שהכרתם בינינו... אתם תמשיכו להכיר בין זוגות נוספים ואנחנו נמשיך ונתכנן ילדים..."
 • שלומית ואיתן "זה קרה לפני כמה שנים. ישבתי וחשבתי לעצמי, מי זאת אישתי? איך היא נראית, מה היא אוהבת ומה אני אוהב בה? העלתי את זה על הכתוב והכנסתי את זה לאתר הכרויות אלפא, במטרה שאישתי לעתיד, תראה את זה ותקרא לי, היייי! הנה, אני כאן!! ואז שלומית הופיעה, ראתה את הפרופיל שלי ורשמה לי שהיא כאן, אחרי 2 הודעות עברנו לשוחח בטלפון וקבענו דייט. איזה כיף שהיא לא התייאשה בחיפוש אחריי ותודה שהיא בחרה בי... וגם תודה לצוות אלפא שנתן לנו את הפלטפורמה להכיר."
 • אורית ואלעד "אני ואלעד התחלנו להתכתב באתר בנובמבר 2016. ביום השנה שלנו, ב22.11.17, אלעד הציע לי נישואים בחו"ל והתחתנו ב19.2.18. החלק של אלפא בסיפור ההצלחה שלנו הוא גדול. הכרנו באלפא אבל מה שיותר חשוב הוא הסיבה שבחרנו להיות מנויים דווקא באתר הזה. לי היה מאוד חשוב לדעת שהפרטים האישיים שממלאים החברים נכונים ומדוייקים, מאגר החברים מאוד גדול ורבגוני, הצ'אט מאוד נוח, קליל ומהיר והמיילים לגבי הודעות חדשות שממתינות באתר דרבנו אותי להיכנס. זה הזמן להודות לכם באלפא, בזכות הפלטפורה שהקמתם הכרתי את אהבת חיי (:"
 • רעות ועופר "לפני כשנתיים, הכרנו בהודעה אחת באלפא ששינתה את חיינו... הכרות של כמה חודשים הפכה לאהבה גדולה וידענו לאחר כחודש-חודשיים שאנחנו רוצים לחיות יחד להתחתן ולהקים משפחה. ההכרות התחילה באלפא, התכתבנו באתר, המשכנו לשיחות ארוכות אל תוך הלילה.. טיילנו בסין ועברנו לגור יחד, לא עבר הרבה זמן עד שהתחתנו והיום אנחנו מגדלים ילד מקסים ומחכים להגדיל את המשפחה בהמשך... אנחנו ממליצים לכל מי שמחפש אהבה ,להכיר את בן או בת זוג לחיים להצטרף לאלפא. תודה רבה אלפא שפתחתם לנו דלת לעולם של זוגיות אחרי המון חיפושים!"
 • רויטל ומשה "באוגוסט 2016 הכל התחיל... הכרנו באלפא אחריי חיפושים ושוטטות בין אתרי היכרויות שונים. כבר מהרגע הראשון היה שם משהו מיוחד... בדייט הראשון משה שאל אותי אם אני "בקטע של חתונה", אני שמחה שהיה לו אומץ לשאול את זה כבר אז... אחריי שלושה חודשים נסענו לחופשה ראשונה באילת וחזרנו משם כששנינו ידענו שזכינו אחד בשני לנצח. אחריי חמישה חודשים עברנו לגור בנתניה יחד ובמאי 2017 משה הפתיע בהצעת נישואים סופר מרגשת בביתנו הקט... שנה בדיוק מהדייט הראשון התחתנו! שנינו חיפשנו זוגיות ואני לא בטוחה עד כמה האמנו שאפשר למצוא אותה פה באתר... סיפורי ההצלחה שהוצגו באלפא היו מבחינתנו חלום. תמיד אמרנו שאחריי שנתחתן נעודד עוד אנשים שנרשמים באתר ליזום ולהאמין שיש מישהו באתר שאכן מתאים לנו, הרי בסוף מה זה הזמן שאנחנו מקדישים פה באתר אל מול הסיכוי למצוא האהבה לכל החיים... תודה רבה על מתנה לכל החיים! "
 • טובה וויגי "ויגי (אביגדור) ואני הכרנו דרך אתר אלפא בתחילת מאי 2017. שנינו לא צעירים , 70+ ,אבל עם החלטה נחושה שחיים רק פעם אחת ורוצים לחיות אותם טוב וביחד ואכן זה מה שקורה בשטח... ויגי הגיע לאתר לאחר שוטטות וחשב שרמת החברים גבוהה יותר מאשר באתרים אחרים. ואילו אני הגעתי בעקבות המלצה של ידיד שמצא זוגיות מתאימה דרככם. בכל הזדמנות אנחנו ממליצים לחברים לנסות ולהתנסות בהכרות דרך אלפא. ההכרות דרך האתר היתה קלה ופשוטה . לאחר שיחת לילה ארוכה שהיה קשה להפסיק אותה, החלטנו להיפגש ולראות במי ובמה מדובר. החל מאותו יום אנחנו ביחד, טסנו יחד כבר שלוש פעמים לחו"ל ומתכננים להמשיך... אנחנו מודים מאוד לאלפא על האפשרות הזו להכיר! תודה!"
 • תמר ואלעד "אז הסיפור שלנו הוא סיפור מקסים על צירוף מקרים ועל כמה חשובים הפרטים הקטנים בפרופיל...ביום שישי שמשי לפני שנה וחצי לקחתי איתי לבית קפה ספר בשם "מצרפי המקרים" וגלשתי באלפא, רצה המקרה ונתקלתי בפרופיל הנחשק של תמר בו היא רשמה שהספר האהוב עלייה הוא בדיוק זה, לתומי חשבתי שזה יהיה ממש מגניב אם אשלח הודעה על כך שאני בדיוק מתחיל לקרוא אותו (כמובן שהיא לא האמינה) אבל למזלי היא המשיכה להתכתב איתי :) בשיחה הטלפונית הראשונה שלנו גילנו ששנינו גרים אחד מול השני באותה השדרה, בדרך לדייט הראשון, באותה השדרה, גילינו גם שנולדנו באותו היום. ומאז גילינו עוד המון צירופי מקרים ובעיקר גילנו כמה אנחנו מתאימים. רצינו להגיד תודה רבה לצוות אלפא (שנתנו דחיפה קטנה לצירוף שלנו) ולהמליץ בחום על האתר ועל השירות האדיב."
 • שני ועומר "פתחתי את החשבון עם רצון להכיר אך ללא מוטיבציה אמיתית להתכתב עם אף אחד. חשבתי לנסות, אולי האתר יוכיח את עצמו. ביום שפתחתי את החשבון עומר שלח לי הודעה (הוא היחיד איתו התכתבתי) התכתבנו קצת והחלטנו להיפגש. הגעתי לפגישה ללא ציפיות מיוחדות, הייתי סקפטית, אחרי פרידה, חשבתי סתם לצאת בראש טוב ואם יצא משהו מה טוב. עומר התקשר אלי, שאל מתי ניפגש איך ואיפה ואני זוכרת שצחקתי מרמת התכנון... בדייט הראשון שלנו ישבנו בפטריקס, מאז כבר הפסקנו לספור דייטים. אנחנו יחד כבר 5 חודשים מתחברים בהרבה מימדים. 5 חודשים כמו כמה שנים, מבלים ביחד בארץ ובחו"ל, צוחקים, צוברים חוויות ואוהבים יותר מיום ליום! תודה לאתר אלפא שנתן לנו את ההזדמנות להכיר אחד את השנייה. זכינו!!!! "
 • נופר ושרון "אי שם בנובמבר 2014- אני מקבלת הודעה מנומסת עם קריצה משרון. שנינו פרידות ואכזבות אבל נשארנו מלאי אמונה ורצון להמשיך קדימה. כנים ופתוחים למצוא את החצי השני שלנו. בפברואר 2015 עברנו לגור יחד, במאי2015 טסנו יחד לרומא וקיבלתי הצעת נישואין מרגשת. באוגוסט 2015 חגגנו בחתונה חלומית! עמדנו שלמים ומאושרים מתחת לחופה. כשזה זה- הלב יודע :) תודה לאלפא שייצרו פלטפורמה לאנשים כמונו. דברים טובים יוצאים כשמאמינים ורוצים!"
 • לילך ואיתי "נרשמתי לאלפא ונכנסתי לים האפשרויות, הפרופילים והתמונות שנחשפו בפניי... פתאום נתקלתי בתמונה של לילך המקסימה, התכתבנו מספר ימים דרך האתר ולבסוף נפגשנו באישון לילה. לאחר מספר שבועות של שיכרון חושים החלטנו לעבור לגור ביחד. ביום הולדתי ה-40, טסנו יחד לפראג, שם, על מגדל השעון היפה ביותר בעיר, נתתי לאהובתי טבעת יהלומים והשאר- היסטוריה. בהצלחה גדולה חברים יקרים!"
 • טלי ותמיר "טלי היא זו שפנתה אליי באתר (בנות יקרות, לפנות לגבר זה לא מילה גסה ולא מוריד חלילה מכבודכן. להפך - ככה אתן יכולות להתמקד ולפנות למי שאתן באמת רוצות:-) הדבר הראשון ששבה אותי בפרופיל של טלי היה המשפט: "מחפשת מישהו שאוהב את החיים ואוהב את מה שהוא עושה". חשבתי לעצמי - וואוו, זה בדיוק אני! אין מצב שאני לא יוצא לדייט להכיר את הבחורה שכתבה זאת! משם המשכנו לעוד דייט ועוד אחד ועוד אחד...כעבור חודש וחצי הזמנו טיול לשבועיים באוסטריה-גרמניה (צעד די נועז ויוצא דופן, מודים באשמה :-)אחרי עוד חודש וחצי עברנו לגור ביחד וכעבור חצי שנה של מערכת יחסים הגיעה גם הטבעת המיוחלת... שנינו חווינו מכל הכיוונים את רב אתרי ההיכרויות המוכרים בארץ, ואנחנו שמחים לומר בלב שלם שב-ALPHA ההיצע, הנראות, הממשק וכל המסביב מאוד אטרקטיביים. חברים, תאמינו, תצאו לדייטים ותהיו שם מכל הלב, ובסופו של דבר גם אתם תמצאו את בן/ בת הזוג המושלם/ת עבורכם. בהצלחה רבה!"
 • דניאלה וסם "סם ואני הכרנו דרך האתר במרץ 2014, הוא פנה אליי תחילה והציג את עצמו, לקח לי קצת זמן ובסוף שלחתי לו הודעה. רשמתי לו שאשמח אם יצור איתי קשר שוב ושלחתי לו את מספר הטלפון שלי (דבר שאף פעם לא עשיתי לפני כן!) לא עברו שבועיים וסם התקשר והציג את עצמו בטלפון כ"סם מאלפא", לרגע חשבתי שמדובר בסוכנות המכוניות והתפלאתי, אך מיד התעשתתי והבנתי שזה מאתר אלפא. סם הבחור השני (והאחרון!!) שיצאתי איתו לדייט מהאתר... וכל השאר היסטוריה...."
 • דגנית ויוני "דגנית ואני הכרנו באתר בינואר 2014 ממש ביום הראשון שנרשמה לאתר. על אף המרחק הגדול (חצור הגלילית ור"ג) יצאנו במשך 10 חודשים ואז עברנו לגור ביחד, בינואר 2017 כבר התחתנו! האתר הזה הוא פלטפורמה מצוינת לאנשים שעובדים עד שעות מאוחרות ואין להם הרבה זמן פנוי לדייטים. עד היום אנחנו עונים לכל אחד ששואל שהכרנו דרך אלפא וממליצים בחום לחברינו הרווקים להירשם. תודה לאלפא שנתנו לנו את האפשרות להכיר אחד את השנייה ולחוות אהבת אמת."
 • גלית ודורון "פתאום הופיע באלפא פרופיל שלא ראיתי קודם... בתמונה- נגן גיטרה מסוקס והטקסט- מדהים. נכנסתי לפרופיל שלו, שלחתי הודעה והמתנתי. איזה כיף שהוא יצר קשר, שוחחנו בטלפון וקבענו להיפגש בפאב תל-אביבי ומשם הלכנו לראות הצגה בתיאטרון תמונע. בעודנו ממתינים שם מחוץ לתיאטרון, התחלנו להתנשק, אולי חצי שעה ברצף, עסוקים בלשלנו ולא רואים אף אחד מסביב. דורון לחש לי באוזן: "נראה לי שכל מה שאנחנו צריכים לעשות עכשיו, זה רק להשתחוות וללכת..." הומור בול כמו שאני אוהבת! אחרי חודשיים הוא כבר עבור לגור איתי באופן רשמי ומאז, כבר שנה וחצי, אנחנו בזוגיות נפלאה ומאוהבים עד הגג... ותודה לאלפא!!!"
 • אלינה ואלכס "הסיפור שלנו התחיל באתר אלפא... היה לי קצת קשה להתחיל משהו חדש והתלבטתי האם לפנות לאלינה, בכל זאת שכנעתי את עצמי שאין לי מה להפסיד וכתבתי לה הודעה. היא השיבה להודעה ושם הכל התחיל... אחרי הדייט השני היינו צריכים לעשות פאוזה קטנה כי היא טסה לחו"ל לבקר את משפחתה, אז התכתבנו מרחוק... לאחר שחזרה לארץ, היא החליטה לשוב למשפחתה בחו"ל ואמרה שזה לא מתאים כרגע להתחיל קשר. לא ויתרתי והתקשרתי אליה עוד באותו הערב, דברנו כמעט שעתיים...לאחר שבוע נפגשנו וכבר על ההתחלה התחבקנו, ההרגשה הייתה שזה הכי טבעי ונכון שאנחנו ביחד...משם המשכנו הלאה ידה בידי מחויכים. כל יום שעבר התאהבתי בה קצת יותר, לאחר חצי שנה מאז ההכרות באתר הצעתי לה נישואין בנתב"ג (טיסות לחו"ל מזרזות קבלת החלטות...כנראה). חבר שלי מהביטחון אסף אותה לבדיקה יותר קפדנית בחדר ייעודי ואז הגעתי עם פרחים וטבעת ... היא הסכימה, וכבר סגרנו תאריך, די-ג'יי וצלם...בקרוב אצלכם !"
 • הילה ואבירם "הדייט הראשון שלנו היה ב- 6/4 ליד הים, הוא היה ארוך ואיכותי, ולא רציתי שיסתיים... לאחר מספר דייטים היה ברור לשנינו ש"זה-זה". ב- 1/8 עברנו לגור יחד. הצעת הנישואים הגיעה מייד אחרי ראש השנה והיתה מאוד אינטימית ומרגשת. כשהתחלנו לתכנן את החתונה, לשנינו היה ברור שנתחתן ביום השנה להכרותינו. אחרי בערך חצי שנה מדהימה יחד, התחשק לנו גם חו"ל ביחד, אז אחרי שנרגענו מהחגים, נסענו לשבוע קסום ורומנטי בעיר הכי רומנטית בעולם(פריז) כדי להרגע מכל ההתרגשות... ולכם אלפא נותר לנו רק להודות שבזכותכם מצאנו את סיפור האגדה שלנו..."
 • אפרת ועידן "אני ועידן הכרנו ביולי 2014 באלפא... היתה פרידה במהלך הדרך אבל האהבה הגדולה החזירה אותנו... בנובמבר האחרון קיבלתי הצעת נישואים מרגשת בכותל וב13.4.2016 התחתנו. בשבילי זה פרק ב', יש לי ילד בן שבע.. ובשביל עידן אלו הם נישואים ראשונים... לא חשבתי שאמצא את עידן שלי באתר הכרויות. כל אחד שאני מכירה שמחפש או מחפשת אהבה אני ממליצה על האתר שלכם.. באמת אתר איכותי!!!"
 • טל וגלעד "לפני יותר מארבע שנים גיסי החליט לפתוח לי כרטיס באלפא. אני הייתי סקפטית, אבל הוא התעקש. אמר לי שזה לא סתם אתר הכרויות רגיל. הבטיח לי ששם אכיר מישהו. ואכן הכרתי מישהו, ולא סתם מישהו, הכרתי את בעלי! אחרי התכתבות קצרה באתר החלטנו להפגש. הדייט הראשון היה בבר בתל אביב, וכבר בסופו ידעתי שזה האחד. העניינים התגלגלו מהר מאוד וכעבור שלושה חודשים כבר עברנו לגור ביחד. משם הדרך לחתונה הייתה קצרה מאוד. היום אנחנו נשואים כבר שנתיים ויש לנו תינוק מקסים בשם אלפא... סתם! שמו הראל :) כמובן שגיסי לא מפספס אף הזדמנות ותמיד מזכיר לנו שזה בזכותו.... "
 • מיטל וזוהר "זוהר קיבל את מספר הנייד שלי דרך האתר. הוא סימס לי "מה ניש מיטל? זוהר" באחד הערבים. עניתי לו: "אין לי מושג מי זה זוהר ולא מסמסים לבחורה בשעה כזו" (הייתה שעה מאוחרת!). למחרת התברר לי, כי זוהר גויס למילואים במסגרת מבצע "צוק איתן" ולכן סימס בשעה זו. זוהר שירת במילואים 30 יום ובכל אותם ימים שמרנו על קשר טלפוני. הוא סימס והתקשר בכל פעם שהיה במקום עם קליטה. עם שחרורו ממילואים נפגשנו. זוהר מספר שהתאהב בי מיד. לי לקח קצת יותר זמן. באוקטובר 2015 הוא ביקש את ידי במסעדה יוקרתית בברצלונה, בחדר פרטי. התרגשתי והסכמתי באהבה גדולה! ב-8.3.2016 התחתנו. אז תודה גדולה לכם, על שיצרתם פלטפורמה שתאפשר מפגש בין שני עולמות שבלעדיכם, ייתכן ולא היו נפגשים! "
 • מיטל ועדן "דיברנו לראשונה באתר ונפגשנו למחרת. פיטפטנו על החיים ומשם הכל זרם מהר. ביום ההולדת של מיטל, שבועיים וחצי לאחר שהכרנו, הלכנו למסעדה לארוחת ערב. לאחר מכן מיטל קשרה את עיניה ועדן הוביל אותה להופעה של שלומי שבת. לאחר מכן נסענו לצימר. היו הפתעות של משימות ופיצוץ בלונים על מנת להתקדם שלבים במשימה. משימה כגון, תפוצצי את הבלון עם הצבע האהוב עלייך, בבלון שהתפוצץ היה עוד פתק עם הוראות להמשך. לבסוף התבקשה לבקש מעדן שיביא לה הפתעה ליום הולדתה. עדן שלף גיטרה וניגן למיטל שיר הצעת נישואים. מיטל נענתה להצעה וקונפטי באויר :-) היה אירוע מווווושלם ואנו בסטאטוס נשואים מאושרים. בקרוב אצלכם, באהבה מיטל ועדן."
 • ענת ורועי "הכל התחיל כשאני עברתי לגור בירושלים בעקבות לימודי התואר השני במשפטים באוניברסיטה העברית, והכרתי את רועי באמצעות האתר. רועי היה בשלהי לימודי התואר השני בפיזיקה יישומית בגבעת רם. הדייט הראשון שלנו היה בת"א, במתחם התחנה, וזו הייתה אהבה ממבט ראשון בדיוק כמו בשיר. זמן מה לאחר מכן עברנו לגור ביחד בירושלים טיילנו ברחבי הארץ וגם הספקנו לטיול קצר בארה"ב (סן פרנסיסקו וניו יורק), וכעבור כשנתיים הגיעה הצעת נישואין רומנטית בפריז."
 • קרן וטל "האמת היא שאפילו לא הספקתי להיות מנויה לאתר! בספטמבר 2013 נרשמתי ל-24 שעות נסיון, וטל היה הבחור השלישי ששלח לי הודעה, השני שחזרתי אליו והראשון (והאחרון) שיצאתי איתו :) כבר בשיחת הטלפון ידעתי שיש פה משהו מיוחד והדייט הראשון היה מושלם. בסוף הערב אחרי שנפרדנו טל רשם לחבר הכי טוב שלו שהוא מאוהב (והחבר המדהים הזה שמר את ההודעה ונתן לנו אותה מודפסת וממוסגרת כמתנה בחתונה). אחרי חודש עברנו לגור ביחד, אחרי חצי שנה כבר הייתי בהריון עם תאומים, והתחתנו כשהייתי בחודש חמישי.... לא האמנתי שאפגוש אי פעם מישהו שארצה להתמסד איתו בצורה כזו, אבל הוא האביר שלי ואני מאוהבת בו לחלוטין גם עכשיו. יש ניסים ויש אהבה ממבט ראשון ותודה לאל שיש אתרים כמו אלפא!"
 • סיגל ושי "שלחתי לשי הודעה בעיקר בגלל תמונת הפרופיל שהיה מחובק בה עם כלבת האסקי יפייפיה. באותו הזמן אני גידלתי גור רועה גרמני וחשבתי שהינה מצאתי לשנינו שידוך, או לפחות PLAY DATE מעניין :) הוא ישר ענה. אף אחד מאיתנו לא נרתע מהמרחק (הוא מהצפון ואני מהשפלה) וגם לא מהקושי בלנהל זוגיות עם השעות עבודה האינטנסיביות של שנינו (אני רופאה מתמחה, הוא מהנדס מנהל צוות בהייטק). שי טוען שכבר מהדייט הראשון הוא ידע שזה יהיה רציני, גם אני הרגשתי וקיוויתי לאותו הדבר. לכן לאחר 7 חודשים של זוגיות - הוא שאל מתי אני רוצה להתחתן (כן, מתי.. לא האם..) ותוך חודשיים התחתנו. אף אחד מאיתנו לא חשב שבאתר היכרויות נמצא את הפרטנר המושלם, אבל הינה, עוד סיפור הצלחה. "
 • אנדריאה ואור "נפגשנו ביום די קריר ברוטשילד 12 בתל אביב, 2 כוסות יין, קצת שאלות שתמיד שואלים, ומשם הכל כבר התחיל לזרום. הכל היה כל כל טבעי, כל כך קל, בלי צורך "במשחקים" ובהתעסקות עם שטויות. כנראה זה באמת כמו שאומרים "כשזה זה, זה זה!". בדייט הרביעי הוא הביא פרחים ומאז כל יום שישי אני מקבלת זר מדהים ביופיו, ממש כמו בסרטים. אחרי 4 חודשים עברנו לגור ביחד ובדצמבר הוא הציע נישואים כשנסענו ללונדון. אז הנה אנחנו כותבים חזרה לאלפא, שדרך האתר באמת הצלחנו למצוא אחד את השנייה. ולכל אלה שעדיין מחפשים- אל תוותרו! גם כשאתם כבר מיואשים, מעוצבנים, מתוסכלים ונדמה לכם שאם עוד מישהו אחד ישאל " מה את עושה בחיים?"אתם באמת תתפוצצו, בסוף, זה מגיע וזה הכי נכון...:-)"
 • הלה ועופר "זה התחיל לפני כארבעה חודשים בדיוק. עופר נרשם וגם אני , עופר בילה כשבוע ובאתר ואני יום! אהבה ממבט ראשון. אני אישית הייתי קצת סקפטית לגבי אתרי הכרויות , אבל החלטתי לתת הזדמנות לאתר אלפא. בדרך כלל הסיפורים עם הסוף הטוב והקוסמי שנראה אצל החברים הטובים או נקרא באגדות ילדים , מתגשם . בעזרת פלאי הטכנולוגיה והאתר שמגשים חלום להצלחה זכינו להכיר אחד את השניה. בזכותכם זכינו להכיר ולהיפגש ,על אף המיקום והמרחק בנינו. אנחנו רוצים להודות לכם באופן אישי שבזכות כמה קליקים , אתר ידידותי ואנשים איכותיים זכינו להיפגש ולהתאהב. נמליץ בחום לחברינו ומכרינו להיכנס ולחוות."
 • ניצן וערן "אני זוכרת שדיברנו בטלפון במשך מעל לשבועיים לפני הדייט הראשון וכל מה שחשבתי זה- הלוואי שהוא מקסים במציאות כמו שהוא מקסים בטלפון. משם ההמשך היה פשוט מושלם - אחרי חודשיים נסענו יחד לחו"ל לראשונה, אחרי 6 חודשים עברנו לגור יחד, ועכשיו, שנה ו-4 חודשים - אנחנו מאורסים. רציתי להגיד תודה רבה לאתר אלפא! בתור אחת שהיה לה ניסיון במספר רב של אתרי היכרויות אני יודעת לומר שהאתר הזה הוא הפלטפורמה הטובה ביותר להיכרויות ברשת, שכן האנשים באתר איכותיים ביותר (גם הגברים הנוספים איתם יצאתי מאלפא היו ברמה גבוהה... הם פשוט לא היו ערן). אני ממליצה דרך קבע לכל חבריי הרווקים על אתר זה ואני מאחלת לכולם למצוא אהבה כמו שאנחנו מצאנו."
 • אשרת ועופרי "אני ועופרי הכרנו באלפא ביולי 2013. האמת היא שהייתי מאוד סקפטית לגבי הצלחת הדייט והוא כמעט שלא יצא לפועל. לפני שיצאתי אמרתי לשותפה שלי שאחזור עוד חצי שעה. אבל כשנפגשנו היה פשוט כיף, מעניין וזורם. לאחר 3 חודשים טסנו יחד לרומא וכשחזרנו הבנו שרוצים לגור יחד. הקשר העמיק והתחזק והתחתנו באוקטובר 2014. מאז אני ממליצה בחום על האתר-תודה!"
 • שירית ודורון "ראיתי פירסום של אלפא והחלטתי לנסות... לאחר מספר דייטים לא מוצלחים, ראיתי את כרטיסה של שירית… פניתי לשירית בהודעה, אך היא לא ענתה לי במשך כמה ימים. כמובן שלא ויתרתי, ושלחתי לה הודעה נוספת ועקשנית יותר בפן הומוריסטי… כמה ימים לאחר מכן, נפגשנו. יצאנו במשך חמישה חודשים, שלאחריהם נפרדנו.. חצי שנה לאחר מכן, ביום הולדתי, שירית שלחה לי הודעה שגרמה לי להבין ששישה חודשים קודם לכן, נעשתה טעות.. באוגוסט האחרון, כשהיינו ביחד בשוויץ כרעתי ברך והצעתי לה נישואים. במרץ האחרון התחתנו ב"עדן על המים", והחתונה היתה כל מה שחלמנו עליו... חשוב לנו להדגיש לכל מי שעדיין מחפש את האחד או האחת שלו, אנחנו ממליצים בחום על אלפא !!! אולי פה תמצאו את אהבת חייכם, כמו שאנחנו מצאנו האחד את השני."
 • רוני ואביב "אחד מאיתנו נכנס לאתר אלפא בלי הרבה ציפיות... לכל אחד מאיתנו היו חיים שלמים, עם בית, עבודה, ילדים משלו, וגם כלב וחתולה. קשה להאמין ששני חצאים כל כך מורכבים יכולים למצוא זה את זו ולהתחבר... אבל היום אנחנו משפחה גדולה, רועשת ומופלאה. מתחילים יחד פרק ב' (בתא...) עם חיוך ענק והרבה אהבה. תודה גדולה שלוחה לכם, ואתם מוזמנים לחתונה בקיץ ;-)"
 • אמירה ואמנון "עבורי מדובר בדייט ראשון ויחיד באמצעות אתרי היכרות. לאחר שיחת טלפון שהיתה נעימה וקולחת סיכמנו להיפגש לקפה, אך מכל מיני סיבות לא מתוכננות ונסיבות, לא הצלחתי לפנות לעניין זמן במהלך 3 שבועות מאז שהתקיימה השיחה ולמרות זאת, אמנון בחר להמתין בסבלנות ונמנע מלפגוש נשים אחרות בזמן זה, ולאחר כ- 3 שבועות מאז התקיימה השיחה היחידה - נפגשנו בבית קפה כשהקצבתי לפגישה שעה אחת בלבד. הפגישה התארכה מעל לשלוש שעות כאשר הדייט השני היה רק שבוע לאחר מכן. ומאז, אנו יחד , נהנים מכל רגע כאילו היינו יחד מאז ומתמיד ונראה כאילו זה מכאן עד הסוף. מבחינתי, פגשתי אדם מדהים ומיוחד ונדיר."
 • מירית ושרון "לאחר חיפושים רבים ומייגעים, בסוף 2013 גמלה בי ההחלטה להירשם לאתר הכרויות... שוחחתי בקלילות בצ'אט עם מס' גברים שפנו אלי באתר וביניהם התקבלה הודעה מנומסת וקצרה משרון, הצצתי בתמונותיו שלא הרשימו אותי במיוחד והתעלמתי באלגנטיות,לאחר מס' ימים התקבל מכתב של ממש משרון, הפעם כבר לא יכולתי להתעלם ועניתי מחוסר נעימות. שוחחנו בטלפון, וכבר בקולו, בצחוק שלו חשתי משהו אמיתי ונכון… בשניות הראשונות לפגישתנו, הבחנתי שהוא נראה הרבה יותר מושך ומצודד מאשר בתמונות… לאחר שבועיים... שבר שרון את רגלו בתאונת דרכים, כאשר ראיתי את הגבר שהכרתי לא מזמן מטפס שלוש קומות לדירתי עם קביים, רגל שבורה, בקבוק יין ועציץ רקפות ידעתי כי נבנה כאן קשר רציני… אנחנו מאושרים ומוקירי תודה שמצאנו זה את זו לחוות ולעבור יחדיו את מסע החיים. ביולי האחרון נישאנו במהלך מבצע "צוק איתן"... ובעוד מס' חודשים אנו צפויים בע"ה להולדת בננו הבכור."
 • ליאור וגל "הכרנו דרך אלפא במאי 2013. גל תמיד אומר שהוא הלקוח הכי מרוצה של האתר כי אני הראשונה שהוא פנה אליה, הראשונה שהוא יצא איתה ואחריי הוא הפסיק את המנוי. כבר מהפרופילים באתר ניתן היה לזהות כי יש לנו המון במשותף. שנינו אוהבים לקרוא, מאוד מעורבים בפוליטיקה ובחברה הישראלית וחולקים עולם ערכים דומה. בשיחת הטלפון הראשונה התגלה שיש לנו אפילו עוד יותר מן המשותף ואחרי הדייט הראשון זה כבר היה ברור. אפשר לומר בוודאות, שמהרגע שהכרנו באתר, עד היום, אנחנו בלתי נפרדים. עברנו לגור יחד בדצמבר 2013 וגל הציע לי נישואים ב- strawberry fields בסנטרל פארק בניו יורק כשהיינו בארוע של העבודה יחד"
 • מורן ועדי "עדי ואני הכרנו במאי לפני שלוש שנים. אחרי התכתבות קצרה באתר עברנו לשוחח בטלפון וממש מהר כבר רצינו להיפגש. זה היה כמה ימים לפני היומולדת שלי ואני זוכרת שלא היתה לי סבלנות ואפילו הזמנתי אותו לחגיגות עם החברים- הוא סירב ואמר שניפגש אחד על אחד. הסקרנות גדלה וכעבור כמה ימים נפגשנו בבר בתל אביב. היה ערב כיפי ומצחיק וכשחזרתי הביתה אמרתי לשותפה שלי שיש לי הרגשה ממש טובה בקשר אליו. אחרי 7 חודשים עברנו לגור יחד, וכיום כעבור 3 שנים אנחנו נשואים באושר והורים טריים לגוזל קטן ומתוק בן חודשיים. כששואלים איך הכרנו אני תמיד אומרת בגאווה ״באתר הכרויות״ וממליצה בחום על האתר שלכם. זה עובד ללא ספק, אפילו בתל אביב.."
 • קרן ואיציק "הסיפור החל כשידידה שלי הכירה לי את האתר ושמחתי לגלות שיש אתר כזה, כיוון שאני עובד שעות רבות, אתר היכרויות הוא אפשרות נוחה וזמינה למדיי להכיר. אז דפדפתי לי בחיפוש אחר הבחורה הנחשקת והיא התחבאה לה, עד שהרחבתי את מעגל החיפוש והיא היתה שם. שלחתי לה הודעה בצירוף הפלאפון שלי, היא נענתה להודעה והתקשרה... משם התגלגלנו בפגישות עד אשר לאחר 10 חודשים הצעתי, היא כמובן השיבה בחיוב ובפברואר האחרון התחתנו ומאז הכל הולך ומשתפר :) תודה רבה ומקוים שלעוד רבים כמונו זה יצליח באותה המידה."
 • רמי ושרון "שרון ואני הכרנו דרך אתר ההיכרויות אלפא וכבר אחרי שבוע ידענו שזה זה. אחרי חודשיים עברנו לגור ביחד ואחרי עוד חודשיים כבר היינו מאורסים.. היום אני יכול להגיד שהיה שווה לחכות כל רגע ולהתחיל את חיינו האמיתיים וכל זאת בזכותכם. אנו מלאי הערכה והוקרה לאתר ההיכרויות שלכם שעזר לנו להגשים את החלום שלנו. בכל הזדמנות שנקרית לנו אנחנו ממליצים בלב שלם על האתר שלכם - יישר כח. תודה רבה רבה על זה שעזרתם לנו למצוא אחד את השניה"
 • אנה והראל "אני והראל הכרנו דרך האתר בספטמבר לפני כשנה וחצי, האמת היא שאני באתי מאוד סקפטית לכל התהליך הזה של היכרות באינטרנט במיוחד שכבר הייתי נשואה בעבר ואני אמא לילד מקסים, היו לי המון חששות. ידיד טוב המליץ על אלפא בתור אתר איכותי עם מערך סינון וקהילה איכותית והחלטתי לנסות. כשהראל שלח לי את ההודעה ממש כמה ימים בודדים לאחר שהצטרפתי לאתר, עדיין לא ממש שיתפתי פעולה ובכל זאת הוא היה עקשן וכשעברנו לדבר בטלפון דיברנו שעות. מהפגישה הראשונה לא רצינו להיפרד ותוך חודש עברנו לגור ביחד וחצי שנה אחרי התחתנו. צריך להבין שאמנם בשבילי זה פרק ב' אבל בשביל הראל זה פרק א' ובשבילנו זה היה דייט ראשון מהאתר והאחרון כי גילינו אהבה אמיתית בלי פשרות , זכינו בזוגיות מדהימה ובמשפחה נפלאה! המון תודה לכם, אתם עושים עבודה נהדרת ומבחינתינו 100% הצלחה"
 • אושרת ואמיר נתן "שנינו הצטרפנו לאלפא לאחר המלצות מחברים, בהודעה ישירה ומאושרת עברנו לטלפון וקבענו להיפגש עוד באותו הערב. המפגש הראשון היה מושלם וכייפי שגרם לנו לרצות להכיר עוד. ההכרות הפכה לאהבה גדולה שממנה הדרך לחתונה הייתה לנו ברורה. לאחר כשנה בנובמבר 2012 נישאנו, ומאז אנחנו ממליצים לכל מי שמחפש אהבה וזוגיות להצטרף לאלפא. תודה רבה אלפא"
 • עדי ואורי "רגע לפני שהחלטתי שאין לי כוח לעוד דייט נוסף החזרתי תשובה לבחור חמוד שפנה אלי באתר. הפנייה היתה ממש מוזרה "הפרופיל שלך מעניין אותי , בא לך להיפגש". השבתי לו שאשמח לקבל ממנו קודם את השם ,עיסוק, תחביבים וכו...משם התכתבנו עד שהואלנו בטובנו להיפגש...זו לא היתה אהבה ממבט ראשון, חודש ארוך של נסיון למצוא מכנה משותף...אורי טוען שהוא התאהב מהדקה הראשונה, אני עדיין לא ממש מצליחה להאמין :) אחרי חודש הכל נהיה הרבה יותר פשוט, האתר הפך להיסטוריה ואנחנו הפכנו לזוג. היום 8 חודשים אחרי אנחנו מתחתנים, סיפור מעשיות קלאסי. אל תתיאשו, זה באמת באמת קורה."
 • שני וברק "במשך 17 שנה גרנו באותו רחוב, במרחק 3 בתים זה מזה. הפרש של שנה בינינו התגלה כהפרש גדול, מכיוון שמעולם לא החלפנו מילה. היינו רואים זה את זה כאשר טיילנו עם הכלבים, אבל לא ראינו כל קשר בינינו.שנינו נרשמנו לאלפא אחרי שחיפשנו אתר היכרויות יותר טוב, שיאפשר לנו להתקדם לצעד הבא. בשלב מסוים ראיתי מישהי ממזכרת בתיה, שלא זיהיתי במקום בו גדלתי. התשובה שקיבלתי הייתה מפתיעה: "אתה גרת 3 בתים ממני ואתה לא מזהה?". הדרך לדייט הראשון הייתה קצרה, והדרך לחתונה גם לא הייתה כזו ארוכה. היום, שנה וקצת אחרי, שנינו מאושרים יחד, ובטוחים שאם לא היינו מכירים באלפא היינו מפספסים את ההזדמנות להכיר את אהבת חיינו..."
 • עדי ואריק "אני ואריק הכרנו דרך האתר אלפא בחודש מאי 2010. מאז, עוד מעט שנתיים, אנו יחד ומתחתנים בחודש יולי השנה. אם לומר את האמת- אף פעם לא האמנתי באתרי הכרויות, אבל ניסיתי. ואכן- מצאתי את הגבר של חיי. אז תודה לכם, ומאחלת שעוד רווקים ורווקות ימצאו את דרכם אחת אל השני דרככם."
 • גלית וטל "רציתי להודות לכם, בזכותכם מצאתי את הנפש התאומה שלי. הכרנו לפני בדיוק שנה דרך האתר אלפא, כבר בדייט השני ידעתי שהוא האחד בשבילי... לפני הכרותינו רציתי להאמין שיש אהבה בלי פשרות, אהבה אמיתית, אך לאור העבר שלי די ויתרתי ופשוט המשכתי את חיי היום יום שלי עם 2 ילדי המדהימים. אפשר לאמר שכיום אני הראשונה שתמליץ לאחרים להמשיך להאמין באהבת אמת כי זה קיים, לנו התמזל להכיר דרככם. כיום, שנה לאחר הכירותינו, אנו נשואים באושר עם תינוק קטן שהתווסף למשפחתנו. אנו מאחלים הצלחה למציאת אהבה ולאושר אמיתי לכל מי שזקוק לה... שוב תודה לכם"