כניסה

הליך המיון

הליך המיון

עמית רז

פסיכולוגית, מנהלת הליך המיון

מחקרים רבים בתחום הכרויות וזוגיות מראים כי אנשים נמשכים ומתחברים לאנשים הדומים להם מבחינת הרקע האישי והמקצועי. מכיוון שכך, יצרנו בתוך אלפא הליך מיון ייחודי המאפשר לנו להציע פלטפורמת הכרויות מיוחדת היוצרת מכנה משותף רחב בין חבריה. הליך המיון הייחודי של אלפא מתבסס על מחקרים רבים, ראיונות עומק וסקרים נרחבים בקרב קהל היעד שלנו.

על מנת ליצור תהליך מיון איכותי, כל המועמדים של אלפא נדרשים למלא את קורות חייהם באמצעות טופס ייעודי אונליין או באמצעות צירוף קובץ קיים. קורות החיים נבחנים ע"י צוות המיון שלנו המורכב מפסיכולוגים מנוסים בעלי התמקצעות בתחום ההשמה. בתהליך זה נבחן הרקע ההשכלתי, המקצועי והאישי של המועמדים. במידה וצוות המיון של אלפא חש כי אין בידיו מספיק מידע בכדי להשלים את תהליך המיון, יפנה למועמד בבקשה לפרטים נוספים בכדי להשלים את ההרשמה.

חשוב להדגיש כי הליך המיון של אלפא אינו ממיין מועמדים ע"פ איכות כללית או מאפיינים פסיכולוגיים אלא ע"פ פרמטרים הקשורים להשכלה, מקצוע, תפקיד נוכחי וקודם בעבודה, ותק ועוד.

את אמינותם של קורות החיים המועברים אלינו אנו מוודאים באמצעות שני מנגנונים. הראשון, הצהרה משפטית מחייבת (בעלת תוקף משפטי), אשר בה מצהיר המועמד בחתימתו כי כל הפרטים שמסר הינם אמיתיים ולא שיקריים. המנגנון השני: כוחה של הקהילה. כל חבר באלפא יכול לדווח על משתמש אחר אשר מסר פרטים שקריים. במידה והתקבלה תלונה היא תיבדק במספר אפיקים. במידה ומשתמש באלפא מסר פרטים שקריים (כגון השכלה, מצב משפחתי, מקצוע) לא נהסס להגיש נגדו תביעה כפי שעשינו בעבר.

החל משנת 2007 תהליך המיון הייחודי של אלפא מאפשר לנו להציע פלטפורמה מיוחדת העומדת במבחן התוצאות. בזמן זה הכירו באלפא אלפי זוגות.

צוות אתר הכרויות אלפא בכלל וצוות המיון בפרט עמלים בכדי להציע אתר הכרויות איכותי, אמין ויעיל בכדי שתוכלו להמשיך ולמצוא זוגיות דרכנו.

המשך גלישה נעימה.