אלפא, להכיר אנשים כמוך.

אתר אלפא מציע חוויה שונה בעולם ההיכרויות האינטרנטי ובוחר את חבריו
בהליך מיון מקצועי. אתר אלפא פונה לקרייריסטים מגיל 25 ומעלה
המחפשים מאגר היכרויות איכותי ואינטימי

הצטרפו עכשיו

הליך המיון

מחקרים רבים בתחום הכרויות וזוגיות מראים כי אנשים נמשכים ומתחברים לאנשים הדומים להם מבחינת הרקע האישי והמקצועי.

מכיוון שכך, יצרנו בתוך אתר אלפא הליך מיון ייחודי המאפשר לנו להציע אתר הכרויות מיוחד היוצר מכנה משותף רחב בין חבריו. תהליך המיון הייחודי של אתר אלפא מתבסס על מחקרים רבים, ראיונות עומק וסקרים נרחבים בקרב קהל היעד של האתר.

על מנת ליצור תהליך מיון איכותי, כל המועמדים של אתר אלפא נדרשים למלא את קורות חייהם באמצעות טופס ייעודי (באתר) או באמצעות צירוף קובץ קיים. קורות החיים נבחנים ע"י צוות המיון שלנו המורכב מפסיכולוגים מנוסים בעלי התמקצעות בתחום ההשמה. בתהליך זה נבחן הרקע ההשכלתי, המקצועי והאישי של המועמדים.

במידה וצוות המיון של אתר אלפא חש כי אין בידיו מספיק מידע בכדי להשלים את תהליך המיון, יפנה למועמד בבקשה לפרטים נוספים בכדי להשלים את ההרשמה לאתר.

חשוב להדגיש כי הליך המיון של אתר אלפא אינו ממיין מועמדים ע"פ איכות כללית או מאפיינים פסיכולוגיים אלא ע"פ פרמטרים הקשורים להשכלה, מקצוע, תפקיד נוכחי וקודם בעבודה, ותק ועוד.

את אמינותם של קורות החיים המועברים אלינו אנו מוודאים באמצעות שני מנגנונים. הראשון, הצהרה משפטית מחייבת (בעלת תוקף משפטי), אשר בה מצהיר המועמד בחתימתו כי כל הפרטים שמסר הינם אמיתיים ולא שיקריים. המנגנון השני: כוחה של הקהילה. כל חבר באתר הכרויות אלפא יכול לדווח על משתמש אחר באתר אשר מסר פרטים שקריים. במידה והתקבלה תלונה היא תיבדק במספר אפיקים. במידה ומשתמש באלפא מסר פרטים שקריים (כגון השכלה, מצב משפחתי, מקצוע) לא נהסס להגיש נגדו תביעה כפי שעשינו בעבר.

מזה למעלה משנתיים שתהליך המיון הייחודי של אלפא מאפשר לנו להציע פלטפורמה מיוחדת העומדת במבחן התוצאות. בזמן זה הכירו באלפא מאות רבות של זוגות (מנהלת שירות הלקוחות כבר ספרה למעלה מ- 100 חתונות שאנחנו יודעים עליהן). משתמשי האתר אשר עמם אני בקשר מידי פעם מדווחים על "הרגשה אחרת" בבואם להשתמש באתר אלפא.

צוות אתר הכרויות אלפא בכלל וצוות המיון בפרט עמלים בכדי להציע אתר הכרויות איכותי, אמין ויעיל בכדי שתוכלו להמשיך ולמצוא זוגיות דרכנו.

אנו מאחלים לכם המשך גלישה נעימה באתר אלפא.

עמית רז פסיכולוגית, מנהלת הליך המיון.

אירעה שגיאה.
אנא בדוק את חיבור הרשת ונסה שנית.
בכל מקרה אחר, ניתן לפנות לשירות הלקוחות בטלפון: 03-644-7214
אישור