אתר אלפא Alpha.co.il מציע פלטפורמת הכרויות חדשה וייחודית בעולם הכרויות האינטרנט. בעוד אתרי הכרויות אחרים פתוחים לכולם, אתר אלפא בוחר את חבריו בהליך מיון מקצועי אשר שם דגש על עברו המקצועי של המועמד. בעת ההרשמה לאתר, משתמשי אלפא מעלים את קורות החיים שלהם אשר נבחנים על ידי פסיכולוג בעל התמחות מקצועית בהשמה. תהליך זה מאפשר לאלפא להציע אתר הכרויות אינטימי, בטוח ,איכותי ורלוונטי מאוד עבור חבריו.

אתר Alpha.co.il הושק בדצמבר 2007 ומאז גדל באופן מתמיד. כיום באלפא למעלה מ- 75,000 חברים פעילים אשר עברו את הליך המיון של האתר. מתוך חברי האתר, כ- 99% אקדמאים ולמעלה מ- 76% בתפקידים ניהוליים. האתר פונה לנשים וגברים פנויים בני 25 ומעלה.

בכדי להציע מאגר חברים איכותי ואמין, כלל חברי האתר מחוייבים להעלות תמונה עדכנית בפרופיל האישי שלהם באתר. כמו כן, כלל חברי האתר מחוייבים לחתום על הצהרה משפטית מחייבת בה בם מצהירים כי אינם נשואים וכי הפרטים שמסרו מדוייקים. בנוסף, במידה ומשתמש נתקל בפרופיל עם מידע לא מדוייק הוא יכול לדווח על כך בכפתור דיווח מיוחד המצוי בכל פרופיל. דיווח זה נבדק לעומק בטרם פועלת הנהלת האתר בנושא. במידה ונמצא כי משתמש מסר מידע שיקרי בעניין מהותי, תפתח הנהלת האתר בהליכים משפטים כנגד אותו מהשתמש. כחלק מגישה זו, במהלך 2008 חברת אינטרמץ' (אשר מפעילה את האתר) תבעה משתמש אשר שיקר בנוגע לגילו.

אתר אלפא מופעל ע"י חברת אינטרמץ' בע"מ (InterMatch Ltd). אינטרמץ' היא חברה פרטית עם משרדים בתל אביב. לכתבות נוספות על אתר אלפא ועל חברת אינטרמץ' לחץ כאן.