כניסה

כיצד אקבל יותר הודעות?

כולנו רוצים לקבל הרבה פניות באתר אבל לא לכולנו זה הולך על הפעם הראשונה.
לכן, ריכזנו עבורך מספר טיפים שיעזרו לך לשפר את הפרופיל ולקבל יותר הודעות:

 • 1. תמונה! תמונה! תמונה!

  אין לתאר כיצד תמונה טובה שלך תשפר את מספר הפניות שתקבל. משתמש עם תמונה טובה מקבל פי 10 יותר הודעות ממשתמש עם תמונה בינונית. נכון, לא לכולנו יש תמונה טובה שמתאימה, אבל בדיוק לצורך כך מצאנו לך פתרון מעולה, נגיש ומהיר. לחץ/י כאן לפרטים נוספים.

 • 2. כתיבה איכותית בפרופיל האישי

  נכון, רובנו רחוקים מלהיות משוררים דגולים, אבל אם תשקיע/י קצת יותר מחשבה בתוכן בכרטיס האישי שלך הוא יקרין איכות ותקבל/י יותר פניות. אנשים נוטים להתרשם מצורת הביטוי ומתחומי העניין שלך (כגון תחביבים ודברים מעניינים אחרים שיש לך לספר). להלן שתי דוגמאות לפרופילים מוצלחים במיוחד:
  "שוקולד, ספר טוב, יין איכותי... חובבת אומנות (מוזיקה בפרט), טיולים בעולם, אקטואליה וספרות. חדשה לגמרי בעולם ההיכרויות האינטרנטי אבל אופטימית כהרגלי (: מעריכה חוכמה, טוב לב, יצירתיות ובכלל אנשים טובים.."
  "היי, אני אופיר, נעים מאוד.. מסיים התמחות ארוכה בכירורגיה עוד מעט.. לא שגרתי, עדין ויצרי, מעריך תחכום ואיכות ויחד עם זאת פשטות. חובב גדול של מוזיקה וספורט אתגרי."

 • 3. שליחת הודעות!

  כן כן, בכדי לקבל הודעות כדאי מאוד לשלוח הודעות לאחרים. נכון, לפעמים זה מוזר ובפעם הראשונה יכול אפילו להרגיש לא לגמרי טבעי, אבל אחרי שמכירים, זה שווה את הכל... ככל שתשלח/י יותר הודעות, תגדיל/י את הסיכוי לקבל הודעות בחזרה.

 • 4. כניסה לאתר לעיתים קרובות (לדוגמה פעם ביום או יומיים)

  מעלה אותך בתוצאות החיפוש של משתמשים אחרים וע"י כך מגדילה את הסיכוי שלך לקבל הודעות. היכנס/י לאתר לעיתים קרובות ותגדיל/י את הסיכוי שלך לקבל יותר הודעות.